Wpis z mikrobloga

Mam dla was wszystkie #rozowepaski używające #tinder wielką prośbę a zarazem radę. Jak jesteś wielorybicą atlantycką, masz wąsy itp to nie wstawiaj fotek z pierdyliarda dziwnych kątów i pozycji ukrywających twoje wady albo sprzed 12 lat. Myślisz, że jak tym podstępem uda ci się poczatować z jakimś facetem przez kilka dni to on od tego oślepnie i na spotkaniu nie zauważy twojej lekkiej 600 kilogramowej nadwagi? Albo może liczysz na to, że twój wspaniały charakter tak go olśni, że się od razu zakocha i nie będzie mu przeszkadzało to, że w realu twoja ocena z 7/10 spada do -273? Nie wiem co wy macie w głowach. Kantujecie w ten sposób a potem #boldupy i #gorzkiezale, że wszyscy faceci to dupki.
UWAGA! Mam dla was przekaz prawdy! Nie żyjemy w bajkowym świecie tęczy i słońca gdzie faceci #!$%@?ą się w waszych fantastycznych charakterach. Nie i #!$%@?. Wbijcie sobie to do łbów. Jak jesteś brzydka i gruba i nie masz ochoty ruszyć dupy i coś ze sobą zrobić to możesz liczyć tylko na obrzydliwych albo równie tłustych facetów jak ty. Kropka.
Umówiłem się wczoraj z dziewczyną, na fotkach 7/10. Zbliżając się do miejsca spotkania widzę zalanego wieloryba i nie wierzę własnym oczom. Będąc 20m od niej odwróciłem się na pięcie i odszedłem. Napisałem jej tylko, że się nie spotkamy i żeby na przyszłość nie kłamała na fotkach na tinderze. I jeszcze dostałem pretensje, że muszę być strasznie nadęty skoro nawet nie podszedłem się przywitać. Po co miałem podchodzić, żebyś mnie #!$%@? pożarła?!
  • 36
@smierdzacy_karakan:
@Izabela_Wokulska: Ale i tak już się pojawił komentarz, że jestem tchórzem, że nie podszedłem. Gdybym musiał spędzić z nią chociaż kilka minut byłoby to dla mnie ekstremalnie nieprzyjemne więc zrobiłem to co DLA MNIE było najlepsze i najbardziej komfortowe. Mam gdzieś jej uczucia, najważniejszy dla mnie jest mój komfort i dobre samopoczucie. Jeśli to czyni ze mnie dupka... Well... I don't care
@Izabela_Wokulska: O, to to. Osobiście nie wymagam jakiegoś 90-60-90, fajnie, jak kobieta coś posiada w danych miejscach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale no kuhwa, jak widzę wieloryba to aż w oczy szczypie. Tym bardziej, jeżeli jest to efekt zaniedbania.

Sam miałem sytuację, kiedy laska pokazywała foty z przed dwóch lat, kiedy to nie była jeszcze spycharką, dlatego nie szło tego "wyczuć".

A mirkom polecam patrzeć na ręce,