Wpis z mikrobloga

Taki dzień ankietowy, to zróbmy sobie powtórkę z rozrywki. Już o to pytałam i wyniki były bardzo ciekawe, więc zapraszam do głosowania i dyskusji.

#ankieta #pytanie #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Jaka informacja o dziewczynie najbardziej by was do niej zniechęciła:

  • Pali papierosy. 10.7% (609)
  • Jest feministką. 29.6% (1683)
  • Nie goli bobra. 5.6% (318)
  • Ma dziecko w młodym wieku, a ojciec dał nogę. 44.0% (2500)
  • Jestem różowym/sprawdzam. 10.1% (575)

Oddanych głosów: 5685

  • 145
Btw, serio tak bardzo boicie się feministek? :) Możecie mieć kobietę inteligentną, czytającą książki, płacącą za siebie, nie spędzającą całych dni na malowaniu się/robieniu zakupów, a i tak odstrasza was wizja posiadania wyrazistych poglądów przez partnerkę? A potem płacz na wykopie, że wszyscy trafiają na księżniczki. ;)
:) Możecie mieć kobietę inteligentną, czytającą książki, płacącą za siebie, nie spędzającą całych dni na malowaniu się/robieniu zakupów, a i tak odstrasza was wizja posiadania wyrazistych poglądów przez partnerkę


@janeeyrie: to nie jest definicja feministki.. tak samo można opisac wiele kobiet feministkami nie bedacymi..

A wielu mężczyznom feministki kojarzą się z babochlopami nienawidzacymi facetow, może stąd taki wynik ankiety?
@janeeyrie: Palenie jest odrzucające ale da się to ewentualnie zmienić. Feminizm o ile nie przejawia się typowym #!$%@? i hurr durzeniem to nie ma problemu. Do golenia się też raczej można namówić, w końcu to nic wielkiego. Ale dziecko przekreśla całkowicie relacje. I to nie dlatego, że przeszkadzałoby mi wychowanie "obcego" dziecka bo dla mnie genetyka nie ma znaczenia. Tylko po prostu dzieci nie chce mieć (nigdy) no i raczej na