Wpis z mikrobloga

Taki dzień ankietowy, to zróbmy sobie powtórkę z rozrywki. Już o to pytałam i wyniki były bardzo ciekawe, więc zapraszam do głosowania i dyskusji.

#ankieta #pytanie #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Jaka informacja o dziewczynie najbardziej by was do niej zniechęciła:

  • Pali papierosy. 10.7% (609)
  • Jest feministką. 29.6% (1683)
  • Nie goli bobra. 5.6% (318)
  • Ma dziecko w młodym wieku, a ojciec dał nogę. 44.0% (2500)
  • Jestem różowym/sprawdzam. 10.1% (575)

Oddanych głosów: 5685

  • 145
@bones1909: racjonalnie patrząc, co komu przeszkadza jakiś mały niewinny człowieczek, który nawet nie je zbyt dużo, jeśli jego mama ma empatyczny charakter, tylko została zgwałcona, albo była naiwnie w związku z jakimś lekkoduchem który ją porzucił?
@chromatografia: @janeeyrie: Taa. Faceci którzy nie trawią feministek to mają tak naprawdę problem ze sobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko zależy od tego jak się rozumie to pojęcie. Jakby mi kobieta gderała o równouprawnieniu itp to tyle by mnie widziała. I nie ma to związku z żadnymi problemami. Fajnie że się tak ładnie dowartościowałyście.
Jestem feministką, wegetarianką i do niedawna paliłam, a mimo to nigdy nie narzekałam na brak powodzenia. I to nawet nie kwestia wyjątkowo fajnej pupy, bo faceci, którzy mnie znali bliżej (z roku, wcześniej z klasy, sąsiedzi itp.), też często się zauroczali i jakoś ani feminizm, ani wegetarianizm mnie w ich oczach nie skreślał.


@chromatografia: humblebrag 10/10 nawet nie próbuj siœę tłumaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@janeeyrie:
Uważasz, że łatwo wychować i pokochać jak swoje czyjeś dziecko zwłaszcza, że prawdopodobnie jest to dziecko sebixa. Wybacz ale tu nie chodzi o to żeby być dobrym i kochającym ojcem. Moim marzeniem jest mieć syna na co jeszcze przez kilka lat nie będę mógł sobie pozowolic ze względów finansowych bo nie jestem z ludzi którzy najpierw zrobią dziecko a później martwią się co będzie dalej. Najpierw zapewnić byt rodzinę a
@janeeyrie: Nie rozumiem deko czemu ludzie mają problem z tym, że mężczyzna bezdzietny nie chce się wiązać z dzietną kobietą. Przecież jest masa dzietnych mężczyzn, więc dlaczego chcecie skazywać bezdzietnych na wychowywanie i utrzymywanie nieswoich dzieci, które w dodatku w przypadku zdobycia przez tego mężczyznę własnego potomstwa może się poczuć niechciane. Niech ludzie po przejściach się wiążą z ludźmi po przejściach.
@janeeyrie: To wszystko jest strasznie ogólne, dlatego cięzko jednoznacznie odpowiedzieć. Bo "jest feministką" oznacza - walczy o prawa kobiet, czy nienawidzi mężczyzn i wszystkiego, co jej się kojarzy z patriarchalizmem? "Jest wegetarianką" oznacza, że po prostu nie je mięsa, czy nie je mięsa, ale również nigdy w życiu nie zrobi facetowi schabowego, a co więcej, za każdym razem, kiedy on weźmie kotleta do gęby, ona zacznie gadać o zabijaniu niewinnych zwierząt?
Ale w sumie nie ma się co martwić, moim zdaniem jeśli faceta zniechęcają do kobiety feministyczne poglądy, to on sam ma problemy ze sobą, jakieś straszne kompleksy, brak poczucia własnej męskości? Więc może nawet lepiej trzymać się od niego z daleka.


@janeeyrie: Twoi byli faceci, których opisywałaś na wykopie jak mniemam lubili feministki takie jak Ty. To jak ich opisywałaś wskazuje raczej, że bardzo nędzni faceci gustują w feministkach.