Wpis z mikrobloga

@DrMru: Wiesz, chodzi o to, że większość ludzi #!$%@? ścierwo, jakby rosło na drzewie. Część z nich jeszcze powie, że oni to są przyjaciółmi zwierząt. I wielce #!$%@? urażeni, gdy im o tym powiedzieć, że są bezpośrednio odpowiedzialni za mordowanie 59 mld zwierząt rocznie.

W tym zaś konkretnym przypadku, jakiś jajcarz zapewne uznał że podrzuci wegance kawał trupa to ta jak zobaczy to na pewno zje. Więc dziewczyna się #!$%@?ła
  • Odpowiedz
@Twardy__twardziel: Ale demonizowaniem jedzenia miesa nie sprawisz ze przestane je lubic. Moralizatorskie tresci mozesz sobie oszczedzic bo mnie nie przekonasz. Kocham zwierzeta i lubie je jesc.

I wielce #!$%@? urażeni, gdy im o tym powiedzieć, że są bezpośrednio odpowiedzialni za mordowanie 59 mld zwierząt rocznie.


A po #!$%@? im to mowisz?

A jezeli bylo tak jak mowisz ze zrobili jej kawal to #!$%@? nawet mi nie zal tych debili.
  • Odpowiedz
Wiesz, to nie chodzi o to co napisala, i co nie powinna tylko chodzi o to ze weganie na KAZDYM #!$%@? kroku #!$%@? swoja filozofie i styl zycia.


@DrMru: Kto komu #!$%@?ł trupa do szuflady?

Kocham zwierzeta i lubie je jesc.


Zdecyduj się. Kochasz je jeść, a nie zwierzęta.
  • Odpowiedz
@Twardy__twardziel: To nie jest usprawiedliwienie #!$%@? sie filozofia na kazdym kroku. Jak komus trupa #!$%@? to niech sie idze sadzic z kolesiem.

Kocham i jem. Trudno pojac? Jak trudno to twoj problem.
  • Odpowiedz
@Sheena1: no to trochę tępa dzida, bo przecież szuflada jest albo na mięso albo na warzywa/owoce, a że lodówka na pewno nie należy do niej to właściciel decyduje do czego szuflada służy.

Tak trudno dokupić na olx drugą szufladę i zająć inną półkę? Jakie te kobiety są czasami nieogarnięte to ja #!$%@?ę.
  • Odpowiedz
Wrzucam screen z komentarzami. Po mojemu mieszka z ojcem/rodzicami. Wydaje mi się, że to ojca mieszkanie a więc i jego lodówka, więc może sobie tam #!$%@?ć co chce.


@Sheena1: Wszystko zalezy od wcześniejszych ustaleń. Do łóżka też się może jej połozyć?
  • Odpowiedz
@DrMru: > komus trupa #!$%@? to niech sie idze sadzic z kolesiem.

@DrMru: Bez przesady. Powiedziała, nie pomogło, więc przyczepiła karteczkę. Może ma kupić AK-47?

Kocham i jem. Trudno pojac? Jak trudno to twoj problem.


Czy esesman w Oświęcimiu mógł powiedzieć, że kocha Żydów? No bez jaj.
  • Odpowiedz
@Twardy__twardziel: Twoje porównania oficjalnie rozwaliły system
celowe lub nie wkładanie mięsa na półkę, prawie jak kazirodztwo
trzymanie np. psa, wpieprzanie kurczaka, prawie jak esesman i Żyd

a to cały czas tylko gdybanie o #!$%@?ą półkę. Też zacznę gdybać - patrząc na profilówkę tej dziewczyny, wygląda jak SWAG i gimbaza, nie wiadomo na jakiej zasadzie było to ustalenie przeprowadzone, prędzej schylam się ku opcji: "tate, dzisiaj jestem weganką i to moja półka". Sorry, ale skoro mieszka z rodzicami (ojcem), to albo muszą poprawić relacje żeby była szanowana/respektowana (znowu - patrząc na profilówkę, to może być z tym różnie) albo niech się wyprowadza do własnego
  • Odpowiedz
@Twardy__twardziel: > Czasem trzeba napisać dosadnie

Czasem


Ile to jest czasem? 24/h? czy czesciej? Tym sie glownie zajmuja wojujacy weganie/wegetarianie. Juz sie rzygac chce na wasze
  • Odpowiedz
Do łóżka też się może jej połozyć?


@Twardy__twardziel: ok, może źle zrozumiałem to konkretne porównanie na tle innych...

Czasem trzeba napisać dosadnie, gdy ktoś #!$%@? trupa co dzień i bredzi że kocha zwierzęta przy
  • Odpowiedz
Ile to jest czasem? 24/h? czy czesciej? Tym sie glownie zajmuja wojujacy weganie/wegetarianie. Juz sie rzygac chce na wasze #!$%@?.


@DrMru: Rzygać to mi się chce gdy poczuję trupie potrawy. Przeczytacie czasem, że ścierwo bierze się z mordowania niewinnych zwierząt i już sceny...

Ty morderco.


Jajko wg ciebie żyje? Zastanów się lepiej nad sobą miłośniku zwierząt, ile dla ciebie zamordowali zwierząt.
  • Odpowiedz
@Twardy__twardziel:Chcialbym juz skonczyc ta jalowa dyskusje o niczym tym ze:

Weganie niech stula swoje pyski i wpieprzaja swoje rzeczy.
Ci co jedza mieso niech tez sie stula i maja nos w swoim talerzu.

Nie #!$%@? sie w swoje talerze i nie pseudoedukjumy sie nawzajem bo ludzie sa gotow sie #!$%@? o to. O #!$%@? swoj talerz. Jakby nie mieli innych zmartwien. Klasyka wszelkich
  • Odpowiedz
Weganie niech stula swoje pyski i wpieprzaja swoje rzeczy.
Ci co jedza mieso niech tez sie stula i maja nos w swoim talerzu.

@DrMru: Drobna różnica polega na 59 mld zwierząt - mordowanych corocznie. Weganie nie przyczyniają się do takiego syfu. To coś jakby podczas IIWś Niemcy mordowali Żydów, Polaków i Rosjan i mówili Angolom i Amerykańcom: Mordujemy ich i #!$%@? wam do tego. My się nie zajmujemy tym, że
  • Odpowiedz
@Twardy__twardziel: Ah przestan juz #!$%@?. Tak naprawde weganie #!$%@? robia w kierunku poprawy jakosci zycia zwierzat a tylko #!$%@? sie chamsko ludziom do talerza i #!$%@? takie jalowe rzeczy jak to. Jak macie udawac ze pomagacie i jestescie tacy eko to juz lepiej nic nie robcie.

LUDZIE ZAWSZE JEDLI I BEDA JEDLI MIESO.

I czy bedziesz bojkotowal koncerny czy nie zawsze tak bedzie.

Owszem mozna kochac zwierzeta i je zabijac,
  • Odpowiedz