Wpis z mikrobloga

@Twardy__twardziel: mieszkalem kiedys w pare osob i byla taka rozowa co sie wsciekala bo ktos notorycznie berła nie używał. nalepila kartke w kiblu wiesz co napisała?


i wiesz co? pomogło! 1 wykrzyknij zamiast 50, 4 słowa zamiast 30. i co ty z tym mężusiem?
  • Odpowiedz
@Twardy__twardziel: jest właśnie bardzo ważne ile i jakich słów używa i fajnie że dopiero teraz zrozumiałeś że tylko o tym dyskutuje. ta różnica w ilości słów odróżnia #!$%@? umysłowe i borderline od normalnego człowieka
  • Odpowiedz
@Twardy__twardziel: Mięsko zjem jak najszybciej, zieleniny nie da się zjeść od razu bo nie jest tak dobra jak ścierwo, dlatego długo leży w lodówce. Ale mi smaka na ścierwo narobiłeś idę sobie kanapkę z zarżniętą świnką zrobić, mniam.
  • Odpowiedz
@Twardy__twardziel: jest właśnie bardzo ważne ile i jakich słów używa i fajnie że dopiero teraz zrozumiałeś że tylko o tym dyskutuje. ta różnica w ilości słów odróżnia #!$%@? umysłowe i borderline od normalnego człowieka


@ZapachLata: #!$%@? umysłowe to wtedy, gdy ktoś nie rozumie jak się do niego mówi i trzeba mu to przedstawiać na piśmie. Warto też przedstawić dlaczego, nie każdy ma ochotę obcować z trupami.
  • Odpowiedz
@Twardy__twardziel: Wiesz, to nie chodzi o to co napisala, i co nie powinna tylko chodzi o to ze weganie na KAZDYM #!$%@? kroku #!$%@? swoja filozofie i styl zycia. I to ludzi #!$%@?. Nie #!$%@? ich to ze nie jedza miesa - szczerze to gowno ich to obchodzi. Obchodzi ich to ze ktos mysli ze jest wazniejszy i moze komus do gardla wpieprzac swoje racje.

Moze jestem przewrazliwiony ale powiedz mi
  • Odpowiedz