Wpis z mikrobloga

@Twardy__twardziel:

miłośniku psów

Owszem, potrawka z psa jaką próbowałem była przepyszna, z chęcią powtórzyłbym to doświadczenie, ale sądzę, że to bardziej zasługa świetnego kucharza, aniżeli samej psiny.

Korei Płd ok. 2 mln psów rocznie morduje się na żarcie.

Ciekawe ile przyjaznych czworonogów jest przeznaczanych na jedzonko w Chinach :).

Drobna różnica polega na 59 mld zwierząt - mordowanych corocznie

"Po czym Bóg im błogosławił, mówiąc do nich: Bądźcie płodni i rozmnażajcie
@Twardy__twardziel: Tak naprawde weganie #!$%@? robia w kierunku poprawy jakosci zycia zwierzat


@DrMru: Jeśli ich jest 2%, to spowodowali, że nie zamordowano ok. 1 mld zwierząt. Naprawdę nic... Wyszło sporo ustaw, choćby taka, że kury mają dużo więcej miejsca w klatkach a jajka są oznakowane, dzięki czemu można kupować te z wolnego wybiegu.

LUDZIE ZAWSZE JEDLI I BEDA JEDLI MIESO.


E tam, #!$%@?. Przyjdzie czas, gdy ludzie tacy jak ja
@Twardy__twardziel: > E tam, #!$%@?. Przyjdzie czas, gdy ludzie tacy jak ja będą patrzeć na mordercę zwierząt tak samo jak teraz patrzą na mordercę ludzi Leonardo da Vinci.

Od czasow Leonarda sporo czasu juz minelo i co? Dalej jedza zwierzeta. Kurde. Cos nie tak prawda?

W sumie najwiekszy bol dupy to ty masz z tego wszystkigo.
Od czasow Leonarda sporo czasu juz minelo i co? Dalej jedza zwierzeta. Kurde. Cos nie tak prawda?


@DrMru: Ale co nie tak. Świadomość się zwiększa cały czas. To że ludzie karmili kiedyś innymi ludźmi lwy na arenie, to czegoś dowodzi? No ogarnij się. Już teraz myślą nad mięchem hodowanym w laboratorium.

W sumie najwiekszy bol dupy to ty masz z tego wszystkigo.


Ja? Ja mam bekę z trupojadów, którzy zawyli pod