Wpis z mikrobloga

@Theia: ścieżka rowerowa to nie spacerownik... i jest przeznaczona dla rowerów. Jak będę jechał 40km/h i cię potrące i wybijesz zęby albo złamiesz nos to nie miej do nikogo pretensji poza sobą. A jak mi od uderzenia sie coś stanie albo uszkodzi się rower to podam cię do sądu.
@mroz3: Obsolutnie nie, hulajnogą można jeździć po chodniku, oraz przejeżdżać po przejściach dla pieszych ponieważ wedle prawa są oni postrzegani jako piesi, także absolutnie hulajnogą nie mogą jeździć na ścieżkach rowerowych, to samo tyczy się rolkarzy.
@r5678: Ale po co jej zwracać uwagę, kiedy jedzie sobie spokojnie prawą stroną, ścieżki rowerowe mają miejsce na wyprzedzanie, więc nie wiem co za problem równie dobrze dla ciebie sprawia hulajnoga (która defacto zajmuje mniej miejsca jeszcze niż rower), którą zwyczajnie możesz wyprzedzić. A to, że jedziesz szybko oznacza tyle, że musisz być skupiony i gotowy na takie sytuacje, że trzeba wyprzedzać i zachować ostrożność, no kurde każdego będziesz upominał, że
@mroz3:
sam jeżdżę jak tylko jest równa nawierzchnia, często wyprzedzam ludzi na rowerach miejskich. Mandat 50 zł byłbym w stanie przełknąć, zwłaszcza, że często zdarza mi się z koncertu pijanym wracać, a jako pieszy mogę sobie wracać pijany. Gdybym wsiadł na rower to już przesrane ( ͡° ͜ʖ ͡°)