Wpis z mikrobloga

  • 980
Hej Mirki. Matura napisana to jadę autostopem do #ukraina z moim #rozowypasek. Z centralnej Polski do Lwowa, a później pociągiem do Kijowa i może wpadniemy też do Czarnobyla. W momencie pisania tego posta siedzimy i ogrzewamy się w ciepłej budce Pana pilnującego budek przy autostradzie, ponieważ Matka Boska Autostopowa dziś nam nie sprzyja. Dajcie parę plusów na ogrzanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#autostop #podrozujzwykopem #pokazrozowegopaska #pokazmorde
piotrek39 - Hej Mirki. Matura napisana to jadę autostopem do #ukraina z moim #rozowyp...

źródło: comment_TO2HXju4oEB1iqbvYW8L3r1Lmb8TsUXX.jpg

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
@Cash1337: Tak, prawie zawsze dużo wcześniej. No teoretycznie Lwów da się zrobić od ręki, wystarczy zebrać 4 osoby, jedno auto na gaz i można dojechać za 25-30 zł /osoba (ale lepiej zostawić auto w Polsce na parkingu za 6 zł/ doba koło granicy i przejść pieszo. Po drugiej stronie czekają taxi (100 zł za 4 osoby) i marszrutki za niecałe 6 zł osoba. Jak ktoś jeszcze chce oszczędzić, to pisałem wyżej
  • Odpowiedz
@Watherek: na mirko każdy musi mieć jedyny słuszny pogląd na sprawę? Nikt tutaj nie mam bólu dupy, jak dla mnie to mogli nawet sobie na hulajnodze pojechać i spać pod mostem z żulami przy koksowniku. Każdy robi jak chce i jak uważa za słuszne, my jedynie wypowiadamy własne zdanie na ten temat - co właściwie zrobiliśmy powyżej.
  • Odpowiedz
@Watherek: na mirko każdy musi mieć jedyny słuszny pogląd na sprawę? Nikt tutaj nie mam bólu dupy, jak dla mnie to mogli nawet sobie na hulajnodze pojechać i spać pod mostem z żulami przy koksowniku. Każdy robi jak chce i jak uważa za słuszne, my jedynie wypowiadamy własne zdanie na ten temat - co właściwie zrobiliśmy powyżej.


@xadereq: Przypomina mi się z forum turystycznego, jak dwóch gości wywołało powszechny rechot:
  • Odpowiedz
@piotrek39: Wystawianie rózowego pasaka przy drodze, za naszą wschodnią granicą, daje jej 50% szans na nieudany seks z tubylcami, za który sami zapłacicie.. Autostopem przez Ukrainę, trzeba mieć jaja albo zero wyobraźni.
  • Odpowiedz
@kotownik: przekroczymy granice, a tam busz i niedzwiedzie na ulicach XD takie rzeczy to co najwyzej we Fracnji :) z reszta stopa do Lwowa zlapiemy jeszcze w Polsce zapewne albo przy granicy.
  • Odpowiedz
@piotrek39:I tak to działa wykop, zachód be.. wschód cacy.. Mieszkam przy granicy i bywam na Ukrainie. Oni z tej biedy własne dzieci by sprzedali, a co dopiero okraść w środku lasu naiwnych turystów z Polszy. Powodzenia.
  • Odpowiedz
@Twardy__twardziel: Jechałem takim pociągiem z Lwowa do Stanisławowa. Ogólnie fajnie, wygodnie, miło i w ogóle, przespałem całą drogą. Ale jak miałem wstać do #!$%@?łem się z kuszetki na podłogę, to nie było miłe :D
Btw, skąd jest ten pociąg za 1,50zł do Lwowa? Jechałem marszrutką z Medyki przez dobre 4 godziny za 5 zł.
  • Odpowiedz