Wpis z mikrobloga

  • 980
Hej Mirki. Matura napisana to jadę autostopem do #ukraina z moim #rozowypasek. Z centralnej Polski do Lwowa, a później pociągiem do Kijowa i może wpadniemy też do Czarnobyla. W momencie pisania tego posta siedzimy i ogrzewamy się w ciepłej budce Pana pilnującego budek przy autostradzie, ponieważ Matka Boska Autostopowa dziś nam nie sprzyja. Dajcie parę plusów na ogrzanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#autostop #podrozujzwykopem #pokazrozowegopaska #pokazmorde
piotrek39 - Hej Mirki. Matura napisana to jadę autostopem do #ukraina z moim #rozowyp...

źródło: comment_TO2HXju4oEB1iqbvYW8L3r1Lmb8TsUXX.jpg

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
@piotrek39: informuj nas za każdym razem jak zauważysz pomnik wielkiej wojny ojczyźnianej, a dostaniesz plusa co pomoże waszym morale szybować w rześkie poranki
  • Odpowiedz
@Twardy__twardziel: ziomek ale na wuj nam z granicy skoro my jedziemy z centralnej Polski, a stopa z Hrebenne to prosto do Lwowa?


@piotrek39: Ziomek, każdy robi to co lubi. Z centralnej Polski jezdzą do Rzeszowa co najmniej dwie firmy za parę złotych. Polski Bus i Neobus. Ja mam na sierpien bilety za 13 zł w dwie strony, odpowiednio wcześniej kupione. Do Przemyśla dla was ulgowe, więc zapłacilibyście max 15 zł
  • Odpowiedz
@xadereq: ogolnie stopa jest bardzo latwo zlapac z rozowym, widocznie dzis mielismy malo szczescia, ale jesli pytamy o podwozke na jakichs stacjach to 1-2 osoby max trzeba pytac i juz o. Po drugie poki co mieszkam w malym miescie wiec dodatkowe koszty i czas dojazdu do np. Warszawy, aby pojechac tym smiesznym busem. A tak w ogole to najpierw wyjdzcie z piwnicy ( )
  • Odpowiedz
@Twardy__twardziel: tu nie chodzi o cene, a o przygode. Moze i jest to mile i przyjemne ale nie ma sie tyle wspomnien co jadac stopem.


@piotrek39: Powiem ci że gdzie jak gdzie, ale na Ukrainie czasem ciśnienie podnosi wsiadanie do taksówki, a co dopiero do stopa. Przygodę zaś i poznawanie ludzi można odbywać i w pociągu ukraińskim, w tzw plackartach (najtańsze sypialne na Ukrainie). Bo tam jest czas na rozmowę,
Twardy_twardziel - > @Twardy_twardziel: tu nie chodzi o cene, a o przygode. Moze i je...

źródło: comment_Cnj2JQmhsZ4JlmHgD3osL25YMLEJy39w.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Twardy__twardziel:

w tym roku byłem na SriLance, w Dubaju, w Budapeszcie, 2x we Lwowie, w Wilnie, na Islandii, w norweskim okręgu More og Romsdal (miasta Alesund i Molde - słynny fiord Geiranger), w Grecji na Santorini, Naxos i w Atenach. A w ten weekend byłem na słynnym języku trolla (Trolltunga) w Norwegii. Za tydzień lecę na Pulpit Rock (też Norwegia). Z ciekawszych planów na resztę roku mam Filipiny.


Wow :O Szanuję
  • Odpowiedz
@piotrek39: pomijając kwestię kilku przepustek i rozbudowanej biurokracji, aby wjechać do Zony, tam stopa raczej byscie nie zlapali ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedyne pojazdy jakie tam jeżdżą to zdezelowane autobusy z pracownikami strefy, auta budowlane i sporadycznie jakis uaz. I to rzadko. No i potrzebna jest opieka przewodnika.
  • Odpowiedz
@piotrek39: O #!$%@? jaki ból dupy mirków bo zdecydowałeś się pojechać stopem na Ukrainę Ty #!$%@? biedaku. Zamiast kupić bilet na pociąg busa ba nawet samolot za grosze. Mam nadzieję, że będziecie się bawić zajebiście i przeżyjecie przygody życia. Szerokości
@xadereq: Co stoi na przeszkodzie aby zacząć przygodę od jazdy stopem w miejsce docelowe ?
Nie ogranicza ich nic.
  • Odpowiedz