Wpis z mikrobloga

@poszlo_wyszlo: no właśnie nie. Pliki mają edytować i pracować na nich. W grę wchodzą również firewalle którymi mógłbym zablokować cały ruch http do webmaili. Rdp i inne cuda mile widziane. Liczę na jakiś ciekawy pomysł jak to rozwiązać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mfusnik: @carlo497: Jasne, każdy ma swoje zdanie. O BT mówiłem, że równie dobrze można wysłać sobie ten plik miast mailem to na BT (teraz prawie wszysko ma jakieś 'share via'). Co do kwestii bezpieczeństwa to się nie zgodzę. Jeśli dajmy byłyby to militaria - po prostu dostępu do Internetu nie ma, koniec. Przy dziesiątkach tysięcy to i kupno kolejnych laptopów to nie problem. A stosowanie jakichś szpiegów czy blokowania wszystkiego
@lubie_arbuzy_ale_akurat_nie_mam: Jak będę miał problem to po prostu wsadzę kompy do szafy, a na zewnątrz wyprowadzę 20 metrowym przewodem urządzenia wskazujące i sygnał monitora. Mam wtedy 100% pewności, że nikt nic nie zainstaluje bez hasła admina.
Nigdy nic nie wiadomo. Może to właśnie on projektuje coś dla wojska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fnk4: Zawsze mogę odpalić program na innym kompie i przesyłać okno na komputer pracownika. Interesują mnie właśnie programy które mogą coś takiego fajnie zrobić.
@carlo497: ale jak beda mieli dostep zdalny do tego kompa, to co to za roznica jesli tam bedzie net? wysla sobie zdalnie z tych kompow, na ktorych sa pliki .cad.

odciac trzeba im neta i tyle.