Wpis z mikrobloga

@rzep: Korwinowy liberał, który dał w sobie wmówić, że kręci go wolność, podczas gdy wielbi zamordyzm.
Pojęcie "konserwatywny liberał" jest w ogóle jednym z bardziej sprzecznych wewnętrznie, bo jak to jest, że leseferystyczny paradygmat jest jedynie wybiórczo stosowany i zrozumiały wobec spraw gospodarczych, a w kwestii wolności jako takiej laissez-faire staje się wrogiem społeczeństwa. I mam tu na myśli "konserwatyzm stosowany", nie ten "książkowy". Różnica polega na tym, że "książkowy" jest
@rzep: Tak jestem faszystą. W wyborach popieram/łem i sympatyzuję/wałem z takimi partiami jak - PJN, Polska Razem, KNP, Kukiz 15 czy KORWiN. Ale ty wiesz lepiej. W takim razie rozumiem też, że jesteś wielkim fanem Komunistycznej Partii Polski czy też Partii Razem skoro tak się chcemy bawić. Bolszewik od urodzenia.
czasem mam wrażenie, że polska psychoprawica różni się od islamskiej tylko tym, że brakuje im jaj by robić dokładnie to, co islamiści


@afc85: Mnie to zawsze śmieszy, jak po tego typu zamachach ludzie z lewej strony wykorzystują trupy do walki politycznej i większą tragedią dla nich jest komentarz jakiegoś #!$%@? niż 50 zabitych osób.

Widziałem tylko jedno znalezisko o zamachu i już kilka wpisów w gorących na temat tego jaka to
Zamachowiec też był wcześniej "jakimś zjebem", a potem wyszedł z piwnicy.


@terion: Nie, to nie to. Co innego jest pisać głupoty w internecie, a co innego zrobić zamach. Ile zamachów było ostatnio w Polsce? A ile było islamskich zamachów na świecie? Tylko mi nie pisz o saletrze z cukrem w garnku, czy ,,bombie" anarchistów, dziwnym trafem odkrytymi w czasie wprowadzania ustawy antyterrorystycznej, bo pęknę ze śmiechu.
Co innego jest pisać głupoty w internecie, a co innego zrobić zamach.


@Tical25:
Mamy środowisko które:
- ma historię prania po ryjach przypadkowych obcokrajowców o ciemniejszej karnacji
- ma historię prania po ryjach przypadkowych homoseksualistów
- pochwala zamach przeprowadzony na homoseksualistach

Jak dla mnie to lekki powód do zmartwienia.

Ile zamachów było ostatnio w Polsce?


Ani jednego, a mimo wszystko za ciemną karnację zbierzesz po ryju bo wiadomo, że przed zalewem
Pobierz terion - > Co innego jest pisać głupoty w internecie, a co innego zrobić zamach.

@...
źródło: comment_pCYgEl4jB20YwQdU3mHRpnidVk8QCyBT.jpg
Ani jednego, a mimo wszystko za ciemną karnację zbierzesz po ryju bo wiadomo


@terion: Ile takich przypadków było? Bo znam wiele osób o ciemnej karnacji i ani jedna z tych osób nie została pobita, a jakieś ataki słowne to były jednostkowe przypadki.

Nie udowodnisz mi, że internetowy radykalizm jest równie niebezpieczny co realny islamski radykalizm.

Serio, sto razy bardziej warto pochylić się nad prawdziwymi zamachami i ich sprawcami, niż nad komentarzami