Wpis z mikrobloga

@hectorian: Między Gotenem, a Trunksem jest rok różnicy. Do tego nie wiemy, na ile przed przybyciem androidów umarł Goku w czasie Trunksa. Gdy Androidy pojawiły się na ziemi, Trunks miał już roczek.
Wiemy też, że w walce z C19 Goku zachorował.
Wg mnie można śmiało założyć, że w momencie pojawienia się Androidów ChiChi była już w ciąży.
@hectorian: Tak. Poza tym, Trunks by wiedział o Gotenie (gdyby taki się w jego czasach urodził) i powiedziałby komuś o tym w DBZ.
@donOGR: Podoba mi się ta teoria. Szczególnie, że wygląd Blacka bardziej wskazuje na Gotena niż na Goku (za mało mięśni jaka na Goku). Niemniej wydaje mi się mało prawdopodbne, że to on.
Zobaczymy co z tego będzie.
@Rokuto: No chyba, że Gohan postawił nie mówić nic Trunskowi o swoim młodszym bracie ze względu na chęć krycia go przed androidami.
Wydaję się być szczuplejszy i jakby młodszy. Nie padło jeszcze jego imię, poza "Black". Posiada też jeden kolczyk, więc drugi mógłby być przeznaczony dla Trunska.
@donOGR: Być może, ale sam by zdołał wzmocnić się tak bardzo, żeby złoić skórę Future Trunksowi? Nie wydaje mi się (chociaż wolałbym Gotena niż Goku, szczególnie, że zarówno Trunks jak i Goten odstawieni są na boczny tor w DBS).
Co do kolczyka. Gdyby miałby być przeznaczony dla Trunksa, to nie chciałby go zabić :) Chodzą słuchy, że Akira chce wprowadzić oficjalnie Makaiōshinów - demoniczną wersję Kaoishinów, a ten kolczyk służy do
@Rokuto: No właśnie to jest ten zgrzyt w tej teorii. Skąd taka siłą Blacka i nienawiść do saiyan.
Może to być nacisk.. sugestia BanDai, by uczynić postacie z DBX kanoniczne. W sumie fabuła w DBX była całkiem spoko, więc nie obraziłbym się. Jeśli te plotki to się potwierdzą, to bardzo kluczową postacią będzie ten zielony shin z czołówki.
Dobra saga się rozpoczęła, bo dużo dobrych pytań się pojawia. Oby tego nie
@donOGR: Nienawiść do Saiyan można jakoś tam wyjaśnić. Babidi lub ktoś mu wmówił, że to przez Saiyan zginęła jego matka itp. Gorzej z siłą, ale może w Gotenie drzemie potencjał (jak w Freezerze), który wymaga tylko trochę treningu, żeby stać się bardzo potężnym.
Zobaczymy.
@donOGR: Jestem na 100% pewny że to nie jest świat starego Future Trunksa a nowa przyszłość... patrzcie ile ma lat Mai... przecież ona powinna mieć z 60/70 lat a wygląda na tyle samo co Trunks czyli odmłodniała dzięki smoczym kulom :P
@donOGR: Za dużo nieścisłości, Stary Future Trunks był przeszkolony w walce, nie był mazgajem, wyglądał o wiele starzej niż nowy Trunks, nie mówiąc już o sylwetce. Jego miecz został chyba zniszczony, dodatkowo wiek Mai...
Wydaje mi się ale Trunksowi chodziło o to że cofnie się do przeszłości gdzie jego przyjaciele jeszcze żyją...

Według mnie to po prostu ogrzewany kotlet, Goku został znowu wyeliminowany (przejęcie ciała), zginęli wszyscy prócz Trunksa, szukanie ratunku
@Rokuto @donOGR: Future Trunks nie mówił nic o Gotenie w DBZ ponieważ taka postać nie była w tej sadze planowana. Goten pojawił się dopiero w sadze Buu. myślę że Goten z przyszłości mógł po prostu zaginąć w trakcie terroru jaki wywołały androidy i teraz występować jako Black.
Za dużo nieścisłości, Stary Future Trunks był przeszkolony w walce, nie był mazgajem, wyglądał o wiele starzej niż nowy Trunks, nie mówiąc już o sylwetce.


@phts: Wnioskujesz to po walce z gościem, który zniszczył prawie całą planetę, ludzi i po tym, że Trunks ukrywał przed nim się przez minimum rok?
Zauważ, że prawie wszyscy bohaterowie zostali wychudzeni, więc taka stylistyka tej serii.
Spora nadinterpretacja. Jest to ten stary Future Trunks, który
@Aztek2201: Możliwe. Chociaż siła Blacka jest zastanawiająca.
@phts @donOGR: Stylistyka stylistyką, ale akurat sylwetka Future Trunksa została wyjaśniona w ostatnim odcinku brakiem jedzenia.

Ciekawe co się stało z Buu w świecie Future Trunksa.