Wpis z mikrobloga

#bitcoin taki przyszlosciowy. Transakcja na 2BTC, zlecona 4h temu, standardowe fee - dalej 0 confirmations ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Coś można zrobić czy trzeba czekać, aż ten cudowny system wyprze karty kredytowe?
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M4ks: Sorry, ale system jest przepełniony - przechodzą tylko transakcje z najwyższymi opłatami. Mogę jedynie polecić używanie większych opłat, albo użycie innych kryptowalut...
  • Odpowiedz
zwiększyć opłatę, którą płacisz


@Colek: niby jak do tej transakcji co juz poszla?

Sorry, ale system jest przepełniony


@McGravier: skad to wiadomo? Jakies statystyki?
  • Odpowiedz
standardowe fee


@M4ks: miałem to samo niedawno. Totalna załamka. http://www.wykop.pl/wpis/17876869/transankcja-nie-potwierdzona-od-4-5-godziny-co-sie/

Rozwiązaniem jest wyższa opłata

giełda, z której przesyłasz bitcoiny daje bardzo małe opłaty. 0.0001 BTC to obecnie za mało na szybki przelew. Większość portfeli przeszło na fee dynamiczne. Przy tej transakcji fee powinno być ok. 0.0002 lub więcej - w zależności od aktualnego ruchu
  • Odpowiedz
@M4ks: ile wynosiło to Twoje standardowe fee i skąd je wysyłałeś? O dziwo przy tych aktualnych wzrostach sieć nie jest wcale zapchana.

Sorry, ale system jest przepełniony - przechodzą tylko transakcje z najwyższymi opłatami. Mogę jedynie polecić używanie większych opłat, albo użycie innych kryptowalut...

@McGravier: dzisiaj przesyłałem z opłatą 0.0000518 i weszły do pierwszego bloku więc większe fee NIE jest niepotrzebne.
Edit: Większe fee NIE jest potrzebne
  • Odpowiedz
O dziwo przy tych aktualnych wzrostach sieć nie jest wcale zapchana


@ziomekg: Bo spekulacja nie odbywa się w blockchainie, tylko polega na przeksięgowaniach w wewnętrznych systemach giełd. W blokchainie są głównie zwykłe transakcje, gdzie bitcoinem się płaci za towary.
  • Odpowiedz
ile wynosiło to Twoje standardowe fee i skąd je wysyłałeś? O dziwo przy tych aktualnych wzrostach sieć nie jest wcale zapchana.


@ziomekg: -0.00002819 BTC - tyle wyliczyl portfel.
  • Odpowiedz
-0.00002819 BTC - tyle wyliczyl portfel.

@M4ks: to może faktycznie za mało, bodajże taka opłata by była z mycelium jako economic a to jest poniżej standardowego fee, co nie zmienia faktu że czas transakcji to spora wada btc.
  • Odpowiedz
to może faktycznie za mało, bodajże taka opłata by była z mycelium jako economic a to jest poniżej standardowego fee, co nie zmienia faktu że czas transakcji to spora wada btc.


@ziomekg: A wyobrazasz sobie, zeby janusz w sklepie musial byc na bieżąco z tym, ile wynosi transaction fee i jaki rozmiar bedzie mial blok? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda, bo BTC to fajna idea byla,
  • Odpowiedz
@M4ks: do spekulacji owszem to te zabawki są idealne ale tylko i wyłącznie do tego a później śmietnik i zapomnienie i to samo będzie z eterem. Tak się składa, że cały czas moje przewidywania się sprawdzają. Nie inaczej będzie i tym razem.
  • Odpowiedz