Wpis z mikrobloga

#bitcoin taki przyszlosciowy. Transakcja na 2BTC, zlecona 4h temu, standardowe fee - dalej 0 confirmations ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Coś można zrobić czy trzeba czekać, aż ten cudowny system wyprze karty kredytowe?
  • 42
@M4ks: ile wynosiło to Twoje standardowe fee i skąd je wysyłałeś? O dziwo przy tych aktualnych wzrostach sieć nie jest wcale zapchana.

Sorry, ale system jest przepełniony - przechodzą tylko transakcje z najwyższymi opłatami. Mogę jedynie polecić używanie większych opłat, albo użycie innych kryptowalut...

@McGravier: dzisiaj przesyłałem z opłatą 0.0000518 i weszły do pierwszego bloku więc większe fee NIE jest niepotrzebne.
Edit: Większe fee NIE jest potrzebne
ile wynosiło to Twoje standardowe fee i skąd je wysyłałeś? O dziwo przy tych aktualnych wzrostach sieć nie jest wcale zapchana.


@ziomekg: -0.00002819 BTC - tyle wyliczyl portfel.
-0.00002819 BTC - tyle wyliczyl portfel.

@M4ks: to może faktycznie za mało, bodajże taka opłata by była z mycelium jako economic a to jest poniżej standardowego fee, co nie zmienia faktu że czas transakcji to spora wada btc.
to może faktycznie za mało, bodajże taka opłata by była z mycelium jako economic a to jest poniżej standardowego fee, co nie zmienia faktu że czas transakcji to spora wada btc.


@ziomekg: A wyobrazasz sobie, zeby janusz w sklepie musial byc na bieżąco z tym, ile wynosi transaction fee i jaki rozmiar bedzie mial blok? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda, bo BTC to fajna idea byla, a
@M4ks: do spekulacji owszem to te zabawki są idealne ale tylko i wyłącznie do tego a później śmietnik i zapomnienie i to samo będzie z eterem. Tak się składa, że cały czas moje przewidywania się sprawdzają. Nie inaczej będzie i tym razem.