Wpis z mikrobloga

#bitcoin taki przyszlosciowy. Transakcja na 2BTC, zlecona 4h temu, standardowe fee - dalej 0 confirmations ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Coś można zrobić czy trzeba czekać, aż ten cudowny system wyprze karty kredytowe?
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M4ks: moja nauka jest niezwykłe prosta. Wynika z doświadczeń w społeczności i badań tematu a przede wszystkim pół roku w gównokoinach i poszukiwaniu lepszego bitka.
Nie pakuj się w nic innego niż bitcoin ponieważ tylko BTC przetrwa wszystko! Reszta to scam i zagrożenie dla decentralizacji czyli bezpieczeństwa i przyszłości kryptowalut. Za największe zagrożenie uważam Ethereum. Jest to zagrożenie dla tych, którzy dali się na to nabrać. Dla takich starych wyjadaczy
  • Odpowiedz
  • 0
@McGravier: no dobra, ale z punktu widzenia kogos, kto chce korzystać to loteria, przejdzie, nie przejdzie, godzina, minuta, tydzien. Nikt poważny nie będzie tego używał...
@pawlo74: no to jeśli jedynie btc ma przyszłość i jest najlepszy z nich wszystkich (tak samo zreszta uważam) to wujowo to wszystko wyglada...
A moje transakcje dalej wiszą, nie będzie narkotyków ;(
  • Odpowiedz
@M4ks:

no dobra, ale z punktu widzenia kogos, kto chce korzystać to loteria, przejdzie, nie przejdzie, godzina, minuta, tydzien. Nikt poważny nie będzie tego używał...


Niestety muszę się zgodzić :( System już traci użytkowników...
  • Odpowiedz
niby jak do tej transakcji co juz poszla?


@M4ks: do tej transakcji co już poszła już nic nie poradzisz. Ale w każdej następnej dawaj większy fee. To przecież nie są nie wiadomo jakie pieniądze to są grosiki na opłatę nawet zwiekszoną. A ta transakcja co już puściłeś, dojdzie na pewno.
  • Odpowiedz
A moje transakcje dalej wiszą, nie będzie narkotyków ;(


@M4ks: nie wiem trochę zajechało trolem, który próbuje oczernić btc. Inaczej po co klepałbyś jedno w kólko o niedomaganiach sieci jak wiadomo że to chwilowe bo idzie update. I po co pisałbyś o narkotykach. Nie już nie chce mi się gadać. Nrx.
  • Odpowiedz
  • 0
@BITmaniak: czyli przed kazda transakcja mam studiować ile akurat wynosi, bo przecież portfelowi nie moge ufać..
W przypadku małych kwot to szybko sie zrobi wieksza opłata niż to jest warte, a przy dużych... Przy dużych nie ma co ufać ;(
  • Odpowiedz
Przy dużych nie ma co ufać ;(


@M4ks: w BTC nie istnieje coś takiego jak brak zaufania. Nie ma możliwości by transakcja nie przeszła. w ekstremalnej sytuacji poprostu wróci na Twój adres ( mało spotykane )
  • Odpowiedz
@M4ks: I WAŻNE: Jako że jesteś początkujący. W ferworze emocji nie wyślij czasami głównej kwoty BTC na adres fee a opłaty na adres docelowy. Bo są takie przypadki spektakularne na setki tysięcy dolarów nawet ostatnio i wówczas jak zrobisz taką pomyłkę to nigdy nie odzyskasz swoich BTC. Zawsze sprawdzaj na jaki adres wysyłasz BTC - są nawet programy wirusy które podmieniają adres BTC przy wysyłace BTC na adres złodzieja. A
  • Odpowiedz
Niestety muszę się zgodzić :( System już traci użytkowników...


A MG traci rozum. Nie czaje gościa kompletnie. Zmienił się w największego fudera. Promuje eter bo w… bał się w to gówno i przemawia przez niego instynkt inwestora, który nie pozwala mu myśleć poprawnie. Przyjemnością będzie patrzeć jak traci kasę. Chociaż pewnie potrwa to spory czas. Ale ja sobie poczekam może nawet 2 czy nawet 4 kolejne lata.

Jego wpisy powodują, że nie chce mi się zaglądać na ten tag. A kiedyś miałem o nim takie dobre zdanie.

Gość
  • Odpowiedz
  • 0
@M4ks: I WAŻNE: Jako że jesteś początkujący. W ferworze emocji nie wyślij czasami głównej kwoty BTC na adres fee a opłaty na adres docelowy. Bo są takie przypadki spektakularne na setki tysięcy dolarów nawet ostatnio i wówczas jak zrobisz taką pomyłkę to nigdy nie odzyskasz swoich BTC. Zawsze sprawdzaj na jaki adres wysyłasz BTC - są nawet programy wirusy które podmieniają adres BTC przy wysyłace BTC na adres złodzieja. A
  • Odpowiedz
  • 0
@M4ks: tak. No przecież opłata nigdy nie będzie wynosiła pół BTC :) więc nie musisz się tym martwić.


@BITmaniak: kiedyś miała nigdy nie wynosić więcej niż satoshi ;)
  • Odpowiedz