Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie co myślą te popowe gwiazdki bez talentu które silą się na wielkie przeboje, tak jak Edyta Górniak wydaje 45 premierę płyty po angielsku którą każdy ma w dupie, inni grają na dniach Grajewa, a w internecie stylizują się na gwiazdy światowej estrady bo sa na czerwonym dywanie na premierze nowych perfum w antyperspirancie gdzie fotografują ich reporterzy pomponika plejady i magazynu Dzień zwierzaka. W tym czasie Zenek Martyniuk nabija na jednym numerze 45 milionów wyświetleń na YT, gra koncert za koncertem, i de facto jest mega szanowanym artystą w Polsce tylko dlatego, że jest szczery gra to co umie i nikogo nie udaje. Zenek szacun. #muzyka #discopolo

#oswiadczenie #bojowkazenkamartyniuka #przemyslenia
Obserwatorzramienia_ONZ - Zastanawia mnie co myślą te popowe gwiazdki bez talentu któ...
  • 26
Zenek jest legendą za życia. Perfect, Lady Pank, Republika, i wszystkie topowe zespoły lat 80 nie osięgnęły nigdy tyle co już osiągnał zenek.


@Merkava: O tak, Grzegorz Ciechowski na pewno się teraz w grobie przewraca żałując, że zamiast new wave mógł tworzyć disko-polo... ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli miarą osiągnięć dla Ciebie jest
Oczywiście, że jest artystą. Te teksty gdyby posiadały inny podkład i śpiewanoby je po angielsku byłyby jak inne piosenki popularne


@alpag: No tak, zróbmy inną muzykę, inne aranże i zmieńmy język na angielski (bo wiadomo, że jest bardziej melodyjny, a większość ludzi nie zrozumie wtedy słów). I co zostanie z Zenka? Gówno :) Dodajmy jeszcze, że w jakim języku by nie śpiewał, jego zmutowany głos zawsze będzie brzmiał jak u #!$%@?
@metalowy_pasterz: zrób tyle przebojów co Zenek, poleć jego schematem, przecież to proste.
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ile było zespołów z jednym przebojem i słuch po nich zaginał a Zenek jest na scenie 30 lat i daję sobie rękę uciąć że ze słuchu znasz większość jego przebojów.
@BetonowyDeszcz: stary, ale czego nie zrozumiałeś z tego, co napisałem? Odnosiłem się do nazywania Zenka artystą. Nie odmawiam mu popularności i hajsów, jakie robi na disco. Nie twierdziłem też, że nie kojarzę jego kawałków.
I wreszcie, wyjaśniłem również pokrótce skąd się wziął powrót Akcentu i skąd popularność muzyki disco polo.
Uwierz mi, mógłbym zająć się disco polo na poważnie, ale naprawdę nie chcę. Siedzę na co dzień w innej muzyce i