Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie co myślą te popowe gwiazdki bez talentu które silą się na wielkie przeboje, tak jak Edyta Górniak wydaje 45 premierę płyty po angielsku którą każdy ma w dupie, inni grają na dniach Grajewa, a w internecie stylizują się na gwiazdy światowej estrady bo sa na czerwonym dywanie na premierze nowych perfum w antyperspirancie gdzie fotografują ich reporterzy pomponika plejady i magazynu Dzień zwierzaka. W tym czasie Zenek Martyniuk nabija na jednym numerze 45 milionów wyświetleń na YT, gra koncert za koncertem, i de facto jest mega szanowanym artystą w Polsce tylko dlatego, że jest szczery gra to co umie i nikogo nie udaje. Zenek szacun. #muzyka #discopolo

#oswiadczenie #bojowkazenkamartyniuka #przemyslenia
Obserwatorzramienia_ONZ - Zastanawia mnie co myślą te popowe gwiazdki bez talentu któ...
  • 26
@Muk_Use_Acid:

dla kogo jest szanowanym artystą? chyba dla ameb umysłowych xD


Nie wiem o co chodzi z tym hejtem na disco. Czuję satysfakcję jak ludzie mają ból dupy, a Zenek #!$%@? kolejne miliony wyświetleń i sprzedaży xD. Znam ludzi inteligentniejszych od 95% wykopu, a mimo to słuchają disco. Niektórzy umieją oddzielić muzykę od poważnych tematów. Nie muszą dowartościowywać się piosenkami o skomplikowanym słownictwie i bawią się dobrze przy takim Zenku. Sam
@Muk_Use_Acid: Nawet nie próbuję wchodzić w rozmowę o tym kto jest artystą i czym jest artyzm. Tak tylko wg sjp.pwn.pl sprawdziłem sobie:

artyzm

1. «umiejętność tworzenia rzeczy pięknych»

2. «piękno dzieła sztuki»


piękno

1. «zespół cech, który sprawia, że coś się podoba»

2. «wysoka wartość moralna»


Ale też bym Zenka artystą nie nazwał, bez przesady.