Wpis z mikrobloga

@bad_luck_charm:
No masz niezły problem, jeśli takie rzeczy Cię denerwują :0

To w dużej części tylko kwestia nazewnictwa. Nawet gdyby wymagać określonych cech osobowości, to one uzewnętrzniają się poprzez czyny. Jeśli powiedziałabyś, że chcesz kolesia "zaradnego", to to jest cecha. I to jest spoko wg Ciebie. Ale jakby ktoś Cię poprosił o zdefiniowanie tej zaradności, musiałabyś się uciec do podania przykładów określonych czynów -- "czynności, które ma wykonywać". I to już
@Sh1eldeR: Jeśli chodzi o związki, a o tym przecież rozmawiamy, to rzeczywiście wolę opierać się na uczuciach - opieranie się na samej chłodnej logice byłoby dobre, gdyby chodziło mi w nich wyłącznie o korzyści materialne.
@bad_luck_charm: szczerze, to jeśli byłabym facetem i miała mieć dziewczynę, która nie sprząta, nie gotuje, nie zaspokaja mnie, a tylko ma fajny charakter, to miałabym to gdzieś xD Plus wiadomo, że to nie są jedyne cechy, ale część. Równie dobrze kobieta mogłaby powiedzieć, że chciałaby, żeby jej facet pracował, a faceci się oburzali hurr durr chcą od nas tylko bycia robolem i charakter nie jest dla nich najważniejszy xP

Jakkolwiek to
Nie widzę nic uwłaczającego w tym ani z jednej ani z drugiej strony


@yoreciv: Ja też nie widzę, jeśli facet bierze na siebie CAŁY ciężar utrzymywania mnie, wtedy gotowanie i sprzątanie z mojej strony jest oczywistością, bo przecież nie siedziałabym na czterech literach, zmuszając pracującą osobę do zapierniczania dodatkowo w domu. Ale to tylko w tym przypadku.
@bad_luck_charm: no i tak też można interpretować ten wpis. Nie ma nigdzie mowy, że jeśli mamy zajmować się domem, gotowaniem, sprzątaniem, dziećmi itp musimy też ciężko pracować. Ten wpis nawet pewnie nie ma dosłownego znaczenia xD Po prostu jeśli chce się mieć dobrego mężczyznę trzeba też coś od siebie dać, a nie siedzieć na tyłku i pachnieć. Każdy ma prawo wymagać tego, czego chce i nie dziwię się, że większość facetów
W ogóle co to za ambicje w życiu xd porządek, obiad i lodzik. To podstawa, poziom z którego wychodzi każdy, niezależnie od płci, w udanym związku - podział obowiązków domowych i niewymuszony seks.

Szczerze, wolę kobietę która nie sprząta i nie gotuje, ale


@zaqwsxdsa: o, jednak "chapanie dzidy" jest istotne ;)
Mężczyźni, którzy nie zarabiają porządnych pieniędzy, nie mają własnej fury i nie są zajebiści w łóżku pytają gdzie są wszystkie dobre kobiety? Otóż, drodzy Panowie, dobre kobiety właśnie wróciły z zakupów, przywiezione przez swojego ukochanego i czekają na namiętne obracnie."

Teraz widzicie poziom


@Bierna: Jesteś Feministką? Tylko powieliłaś stereotyp, że laski leca na kase a faceci lecą na normalne kobiety, troskliwe, opiekuńcze i z takimi się wiążą ;)
Jak dla mnei
"Mężczyźni, którzy nie zarabiają porządnych pieniędzy, nie mają własnej fury i nie są zajebiści w łóżku pytają gdzie są wszystkie dobre kobiety? Otóż, drodzy Panowie, dobre kobiety właśnie wróciły z zakupów, przywiezione przez swojego ukochanego i czekają na namiętne obracnie."

Teraz widzicie poziom #rakcontent?


Masz czysty przykład typowego bordo różalca.

OP napisał o podstawowych rzeczach w domowym zaciszu.

A co robi różowy?

Podaje przykłady będące po prostu czystym materializmem.

( ͡
Pobierz 4.....i - > "Mężczyźni, którzy nie zarabiają porządnych pieniędzy, nie mają własnej f...
źródło: comment_EkSzWf6kwTIrRhDM9Wu4SYwYEvjH2vrt.gif