Wpis z mikrobloga

@Bierna: Ale gdzie tu hashtag-rakcontent? Wartościowe kobiety(kochające, mądre, ładne, potrafiące gotować itd.) mają wartościowych mężczyzn(bogatych, inteligentnych, przystojnych, silnych itd.)
  • Odpowiedz
@MaIutkiCzlowiek: ale niewartościowi faceci też chcieliby wartościowe kobiety. W sumie każdy chciałby kogoś wartościowego, nie ma co się oszukiwać xP a to, czy ktoś ma za wysokie wymagania, to już jego/jej sprawa. Najwyżej nigdy nikogo nie znajdzie :D
  • Odpowiedz
@yoreciv: prawda, tylko społeczeństwo inaczej podchodzi do takich facetów (bk z cb typie, weź się za siebie), a inaczej do kobiet (wszystkie te memy że się liczy wnętrze a nie wygląd np.)
  • Odpowiedz
@MaIutkiCzlowiek: @JakisTakiNick: o te od ,,prawdziwy facet pokocha blablabla" albo ,,jeśli nie pot­ra­fisz znieść mnie, kiedy jes­tem naj­gor­sza, to cho­ler­nie pew­ne, że nie zasługu­jesz na mnie, gdy jes­tem najlepsza." są najlepsze xD Oburzone, że książę z bajki ich nie chce, a same nie spojrzą na giermka. Tylko z drugiej strony barykady podobnie. U kobiet widać to na fb, a ich odpowiednikiem są niektóre Mirki ,,Kobieta kończy się na
  • Odpowiedz
drogie Panie dobrzy mężczyźni właśnie skończyli jeść obiad i odpoczywają w czystym mieszkaniu, czekając na popołudniowego lodzika


@lolek-lolkowsky-3: Ok, zapamiętam. Dobrzy mężczyźni to ci, którzy oczekują obiadu, sprzątania i seksu oralnego. Spoko.
  • Odpowiedz
@wdzwr: @bad_luck_charm: ale ten dobry mężczyzna może naprawić kran, dać kwiaty, wziąć na kolację, zrobić niespodziankę, może też ciężko pracować, żeby zapewnić życie na dobrym poziomie. Nie jest nigdzie powiedziane, że nic od siebie nie daje, albo że oczekuje tego wszystkiego. Po prostu jest wart zadbania o niego ;)
  • Odpowiedz
@bad_luck_charm:

Dobrzy mężczyźni to ci, którzy oczekują obiadu, sprzątania i seksu oralnego. Spoko.

Totalnie nielogiczne rozumowanie, będące zresztą przykładem na kompletnie idiotyczne rady, jakich potrafią kobiety udzielać
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR: Ja ten tekst interpretuję tak, że nie znajdę sobie dobrego mężczyzny, jeśli nie będę gotowała, sprzątała i uprawiała seksu oralnego. Dla mnie osoba mająca takie oczekiwania, ba, mająca je przede wszystkim, bo to o nich tylko wspomniano, automatycznie wypada z kategorii "dobry mężczyzna" a wpada w "interesowny buc".
  • Odpowiedz
@bad_luck_charm:

Dla mnie osoba mająca takie oczekiwania, ba, mająca je przede wszystkim, bo to o nich tylko wspomniano,

To zostało powiedziane jako warunki konieczne, a nie wystarczające. Ergo: lista nie jest wyczerpująca, jeśli to Cię pocieszy.

automatycznie wypada z kategorii "dobry mężczyzna" a wpada w
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR: @piotr-maszkar: Dobrze, wyjaśnię to tak: denerwuje mnie, że pierwsze co przychodzi tym "dobrym mężczyznom" do głowy to nie cechy charakteru kobiety, tylko czynności, które ma wykonywać. Tak jakby nie liczyła się ona jako osoba, a funkcja, którą facet ma nadzieję że będzie spełniała.
  • Odpowiedz