Wpis z mikrobloga

@fifteen: wole jechac przepisowo. wyskoczyl mi pies wiosna i myslisz ze skrecalem? odrazu po heblach i wyhamowalem. nie trzeba bylo skrecac. nie mam empatii do takich ludzi. nie musisz mi nic zyczyc bo mialem taki przypadek.
  • Odpowiedz
@wladek-wlodyszkiewicz: ale z ciebie idiota, nie chcę mi się podawać argumentów bo niektórzy użytkownicy zrobili to już przede mną. może kiedyś będziesz musiał uciekać na pobocze NIE Z TWOJEJ WINY i wtedy zmienisz podejście do tych drzew i selekcji ;)
  • Odpowiedz
@acidd: jak zapieprza 180 to i wpadnie na przepust albo w row uderzy i sie zabije, zbawilo go te 10 min szybciej? bieda umyslowa, a drzewa daja wiecej zyskow niz korzysci, przed sniegiem chronia przed nadmiernym wiatrem i nie sciaga, cien daja
  • Odpowiedz
@wladek-wlodyszkiewicz:
Głupie pieprzenie, ostatnio na drzewie wylądował znajomy, miał na drodze 2 opcje - drzewo albo czołówka z debilem wyprzedzającym na zakręcie, Jechał sobie spokojnie tyle ile było dozwolone - auto=kasacja + szpital
  • Odpowiedz
@Leel00:
@Nabucho:
Mój wieloletni kolega jechał na delikatnym zakręcie za Gdańskiem, nie było mokro, był słoneczny dzień około 15 stopni, jechał przede mną, ja na liczniku miałem 90 i można powiedzieć, że już musiałem zwalniać bo on jechał odrobinę wolniej, auto to nowa laguna z esp, asr, nie uchroniło go to przed poślizgiem, uderzył czołowo w drzewo bo na zakręcie auto pojechało prosto zamiast skręcić, samochód do kasacji,
  • Odpowiedz
@d1ck: @kannabinoid: Jak nagle zasłabniesz, albo idiota z drugiej strony będzie na zakręcie wyprzedzał to rozumiem że wtedy też Ci się nic nie stanie, już jeden kolega co "ultra ostrożnie" jeździł, bo dzieci i że on to potrafi przewidywać i jeździ zgodnie z przepisami i w ogóle chcącemu nie dzieje się krzywda znalazł się w szpitalu
  • Odpowiedz
@acidd: TO vs. TO, także nie ma opcji abym popierał wycinkę drzew przy drogach. To nie drzew wina, że debil jeden z drugim jeździć nie umie. Bez drzew też potrafią się wstrzelić w czołówkę na przeciwny pas.
  • Odpowiedz
@acidd: Nie wiem dlaczego ale jak zobaczyłem to zdjęcie i wydało mi się znajome, nie zawiodłem się i sprawdziłem na naszym niebieskim portalu informacyjnym i dobrze skojarzyłem... No też oczywiście zgadzam się z tym że te drzewa przy drogach są niebezpieczne ale również wiem że nie jest możliwe ich wycięcie w całym kraju, niestety jak tę drogę Niemcy budowali to prawdopodobnie zasadzili żeby ją wzmocnić i podróżować w cieniu i
  • Odpowiedz
#!$%@?ć w dupe wszystkich tych co sieją ferment rzucając argument z dupy że drzewa zabijają ludzi, wszystko zostało powiedziane w tym temacie, mam prawko 10 lat i nie znaczy to że po 10 latach wiem już wszystko i nic mnie nie zdziwi na drogach mimo że drogi w których drzewa okalają drogi mijam każdego dnia, w 99% to ludzie bezpośrednio odpowiadają za wypadki które kończą sie na drzewach i mam tu na
  • Odpowiedz
@AmericanStars: Wypadki zawsze były i będą. Z takich czy innych przyczyn. Losowe i z głupoty. Jednak nie jestem za wycinaniem drzew, bo stoją przy drodze. Choć to ze zdjęcia w wątku faktycznie bliziutko.
  • Odpowiedz
Nie wpadnie, bo nie #!$%@?. I przestań #!$%@? porównywać ludzi do ameb!


@wladek-wlodyszkiewicz: Ile ty masz lat, osiem? Było mnóstwo wypadków kiedy ktoś walnął w drzewo przy drodze, kiedy wcale nie #!$%@?ł ale musiał uciekać przed jakimś innym idiotom, albo wpadł w poślizg albo pękło koło bo przy drodze leżało coś ostrego. Szwagier wleciał do rowu po pękła mu opona. Nie, #!$%@? lepiej wjechać w drzewo.
Twój poziom wyobraźni jest
  • Odpowiedz
@AmericanStars: nie wydaje mi się by jadąc na wprost taka sytuacja bez zmiany pozycji kół na jezdni miała bezpośredni wpływ, staram się jeździć bezpiecznie i nie narażać siebie jak i wszystkich tych którzy są ze mną w samochodzie. Polacy jeżdżą jak #!$%@?, wystarczy przekroczyć zachodnią granicę i zmienia się całkowicie obraz kultury jazdy. Ale to już nie mój problem, tylko tych którzy mają problem z tym by dbać o bezpieczeństwo
  • Odpowiedz