Wpis z mikrobloga

@acidd: To samo. Te drzewa wzdłuż dróg krajowych to jest jakaś patola.. Czy jest jakieś uzasadnienie dla sadzenia tego tatałajstwa ? Ciekaw jestem ile leciał, że się tak owinął..
  • Odpowiedz
@acidd: Temat tego jak działa #!$%@?ęte polskie prawo i jak wyglądają administracyjne sprawy związane z ruchem drogowym to jedno.. Ale takie coś jak drzewa przy drodze, na których już niejeden pewnie któremu się nie należało zostawił życie to chyba domena naszego kraju..
  • Odpowiedz
A może zamiast wycinać drzewa, które rosną od kilkudziesięciu lat, należałoby solidnie popracować nad racjonalizacją przepisów i ich egzekwowaniem? Nie, wyciąć drzewa jest prościej. Polskie myślenie - w drodze jest dziura? Stawiamy ograniczenie prędkości.
  • Odpowiedz
Sam jeżdżę dużym i znam temat drzew, ale tu ewidentnie widać prędkość

Przeżył??

Zabił kogoś??


@ameliniowyguzik no pewnie, że jechał totalnie na maksa za szybko, można powiedzieć, że zapier*alał jak dziki... ale czy gdyby nie było tylu drzew i wyleciałby poza rów i uszkodził by się mniej to chyba lepiej?
Przeżył, jest w szpitalu w Wałbrzychu, ale nie wiem w jakim stanie. I nikogo nie zabił, nie było żadnych świadków.
  • Odpowiedz
@wladek-wlodyszkiewicz: nikogo nie porównuję do ameb - uspokój się Władek... a gdyby w wypadku nieprzewidzianych nieprzewidywalnych okoliczności to by się stało (np. sarna wybiega na drogę) i ktoś by wylądował na drzewie - to dalej byś tak twierdził?
  • Odpowiedz
@Nabucho: Ty patrz... nie zauważyłem :P a faktycznie dzisiaj rano od chyba X lat nie piłem kawy bo mi się skończyła - efekty widać :D
  • Odpowiedz