Wpis z mikrobloga

@acidd: I przez takich nieobiektywnych ludzi jak tu nie bede nigdy traktowal powazne ludzi, ktorzy chca czegos takiego jak wycinka drzew przy drogach. Sam jestem kierowca, drzewa powinny zostac do selekcji.
  • Odpowiedz
Nie wpadnie, bo nie #!$%@?. I przestań #!$%@? porównywać ludzi do ameb!


@wladek-wlodyszkiewicz: może nie #!$%@? ale inni #!$%@?ą i popełniają błędy i oby nie było kiedyś takiej sytuacji, że jakiś debil mu wyskoczy na czołówkę i nie będzie miał dokąd uciec bo drzewa rosną przy drodze
  • Odpowiedz
@acidd: W pewnym sensie masz rację. I fajnie drzewa dają cień na drodze, dodają uroku itd. Ale niestety na drodze nie jesteśmy sami i często zdarzają się sytuacje w których musimy 'uciekać' przed innymi uczestnikami ruchu by uniknąć wypadku i często niestety napotykamy właśnie drzewo. Dochodzą tez inne sprawy jak utrata kontroli nad pojazdem. A chyba w tej dyskusji zabrakło też jednego aspektu - drzewa swoimi korzeniami niszczą asfalt! Niszczą
  • Odpowiedz
@El_Duderino:

Nowe drogi to w naszym kraju to nie jest codzienny. Chciałem Ci zwrócić uwagę na fakt, że na starych drogach też się sadzi drzewa. W sumie co za różnica czy przy nowych czy stary taki proces ma miejsce skoro starych dróg mamy więcej niż nowych..

Proszę
  • Odpowiedz
Z dyskusji wynika ze smierć na drodze to selekcja naturalna, jak pęknie opona i cała rodzina zginie uderzając w drzewo przy 70/h to rownież zostanie nazwane selekcją naturalną?

Jak sie któryś z was poślizgnie na mokrych schodach to pierwszy napisze: #!$%@?, nie szkoda selekcja naturalna, mokre schody dają czystość i lepsze odbicie promieni słonecznych a wiec oszczędzają energię elektryczną.

Debile.
  • Odpowiedz
Nowe drogi to w naszym kraju to nie jest codzienny. Chciałem Ci zwrócić uwagę na fakt, że na starych drogach też się sadzi drzewa.


Nie, nie chciałeś. Chciałeś mi udowodnić, że się mylę, ale ci nie wyszło.

Bo motocykliści, rowerzyści i piesi jak leje deszcz to siedzą w domu. Motocykliści jak i rowerzyści nie jeżdżą cały rok tylko w sezonie. Poza tym ilość samochodów jest mniejsza niż motocyklowych.

Statystyka nie kłamie to fakt ;)
  • Odpowiedz