Wpis z mikrobloga

Jakie są minusy pojechania samochodem na imprezę?
- Nie pijesz.

Jakie są plusy pojechania samochodem na imprezę?
- Nie wydajesz milionów monet na alkohol w klubach
- Nie upijasz się i nie #!$%@? inb
- Nie musisz czekać na nocny, który w dodatku zatrzymuje się 15 min od domu / Nie wydajesz na taxi
- Możesz odwieźć poznaną koleżankę do domu a ona jest ci za to bardzo wdzięczna i zaprasza na herbatę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 30
0

@i_love_poland: Pewnie że się da, ale możesz być brany za dziwaka, ewentualnie tęp


@JaDamian: masz swój rozum, chcesz się słuchać ludzi z zaburzeniami emocjonalnymi? Ps. Takich też trzeba szanować, jednak niekoniecznie słuchać, a ludzie z zasady są dziwni, gdyż taka natura ludzka
@i_love_poland: Wiem o czym mówisz, ale to zawsze w jakimś stopniu psuje klimat. Dzisiaj na szczęście nikt mnie nie namawiał, ale jak na sylwestra pojechałem samochodem, to się nasłuchałem, ile ja mogę. Właściwie to lubię się czasem dobrze napić i nie wiem czy bez samochodu wytrzymałbym w postanowieniu trzeźwości :)
@datravi: Przecież samochód nie jest zaparkowany w centrum imprezy tylko w bezpiecznym miejscu, znam miasto i wiem gdzie parkować, a z odwozeniem znajomych nie mam problemu o ile mieszkają na trasie albo dadzą symboliczną dychę na paliwo.