Wpis z mikrobloga

Cześć i czołem!
Kolejne zajęcia kursu tańca towarzyskiego za mną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nowy miesiąc, trochę było przetasowania w różowych, parę nowych twarzy co ciekawe w różnym wieku bo jedna na oko koło 30lvl (fajnie mi z nią szło) i druga uwaga... Grażyna na lvlu około 60 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szanuje że w takim wieku na spontanie się wybrała na ten kurs. Moja siostra z kumpelą też się powoli nakręcają żeby się wybrać, dziś zabrakło transportu, może w przyszłym tygodniu.
Na zajęciach śmieszkizm over 9000 jak zawsze, poszerzyliśmy bachatę o parę dodatków (tydzień temu był sam podstawowy krok), ruszyliśmy od zera z tangiem, przechodząc od podstaw, przez promenadę jak i obrót. Mega mega mi się podoba że z zajęcia na zajęcia nabieram coraz większej pewności, gubię się już coraz rzadziej, taniec sprawia mi coraz większą radochę. Jest ten niedosyt, że "łeee co tak krótko" chce wincyj wincyj wincyj! I będzie... Jutro salsa solo, w piątek wesele ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co się pobawię to moje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po całym dniu będąc w zasadzie od rana na uczelni wróciłem głodny, wymordowany, ale zadowolony. Cieszę się że znalazłem taniec, tego chyba szukałem. Polecam ten stan ( ͡° ͜ʖ ͡°) #feelsgoodman

Nie wiedziałem że nawet ktoś będzie obserwował mój tag, a tu proszę na #tuxtanczy 10 osób ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieje że któryś Mirek czy Mirabelka się zainspiruje moimi wpisami, zabawa jest na prawdę przednia, pięknie jest się tak pozytywnie zmęczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tuxtanczy #taniec a se walnę jak wcześniej #wychodzimyzprzegrywu #wychodzimyzprzegrywutanecznego (też se powołam takowy tag do życia) #czujedobrzeczlowiek
Pobierz
źródło: comment_7HQEOF74AMMGg42iulqkLSMTagu6jB4Z.jpg
  • 7