Wpis z mikrobloga

#csgo #cs
Wyjaśnijcie mi jedną rzecz, bo jestem totalnie nie w temacie obecnie.
Kiedyś, za gówniaka grało się w CS 1.6, głównie w szkole, mniej w domu (szło się kopać piłkę, grać w kwadraty... takie czasy).
O co chodzi z tymi "skinami" innym wyglądem broni za które niektórzy tyle płacą itd. Lepiej jakoś to strzela czy to zwykłe "bycie fajnym w wirtualnym świecie"? Czy różnica między starym dobrym CS a obecnym to tylko te "kolorowanki" i o nie taka podnieta i kwitnący handel?
  • 9
  • Odpowiedz
@mafef: też na początku myślałem, że skiny dają np. większy magazynek lub mniejszy odrzut, ale nie, to tylko zmienia wygląd, w sumie fajny dodatek do gry :D
  • Odpowiedz
@mafef: skiny zmieniają tylko wygląd broni. Ludzie różnie to traktują - inni chcą się mieć czym chwalić, inni na tym po prostu zarabiają, jeszcze inni po prostu chcą mieć kolorowo na ekranie. Nikt nikogo nie zmusza do grania ze skinami, możesz grać na domyślnych i mieć je w dupie.
  • Odpowiedz
@mafef: Bardzo dużo ludzi kolekcjonuje skiny, stickery czy kosy tak samo jakby zbierali znaczki czy inne badziewia, jeszcze inni inwestują i na tym zarabiają, jak dla mnie na końcu tego wszystkiego są ci fajni w wirtualnym świecie.
  • Odpowiedz
@mafef: Wiele osób narzeka na te skiny (bo kiedys ich nie bylo i w ogole bylo lepiej), ale trzeba pamietac ze to dzieki nim gra tak kwitnie. Gdyby nie skiny to nie byloby tego calego esportu czy ciągłych aktualizacji. Grasz moze poprostu je ignorowac i tyle. Sam, zanim zaczalem na nich zarabiac to mialem je gdzies.
  • Odpowiedz
@adam-maly: skiny byly od dawna (cs:source) tyle ze za darmo (gamebanana i masa innych stron), valve zobaczylo ze byly bardzo popularne wiec postanowili zrobic to samo do csgo tylko ze trzeba za nie placic
  • Odpowiedz