Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki potrzebuję waszej porady..

Chodzi o moją dziewczynę i o to że znów mnie okłamała

Otóż była ona w czwartek w barze z koleżankami. Oczywiście coś tam wypiła i się upiła. Przyjechał jej kolega, dawny przyjaciel i z tego co wiem to musiał ją aż wynosić stamtąd na rękach i ona nawet nie bardzo pamiętała co robiła i czy on jej przypadkiem nie wykorzystał. Skąd o tym wiem? Bo sprawdziłem dziś jej telefon, pierwszy raz od początku związku.Były w nim smsy z nim kiedy ona pytała się czy przypadkiem czegoś nie robiła. On odpowiedział że na 100% nie ale w sumie mogła zrobić ten wyjątek. Dla mnie to jest #!$%@? tragedia jak ona mogła doprowadzić się do takiego stanu i jeździć z kolesiem #!$%@? wie gdzie który mógł zrobić #!$%@? wie co. Tym bardziej że jak kiedyś gdy nie byliśmy razem się upiła to on to wykorzystał i się z nią całował. Jak można wykorzystac dziewczynę pod wpłwem... A co na to moja dziewczyna gdy się dowiedziała że to przeczytałem? Wkurzyła się że jej przeglądam telefon, że tak nie powinno się robić. Nie widzi kompletnie winy w tym że mnie okłamała. Zarzuca mi że ją na każdym kroku kontroluje i nie ufam. Jak mam tego nie robić skoro ona mnie okłamuje... co o tym myślicie? Ważne jest dla mnie również zdanie różowych. #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Solitary_Man
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 32
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: powiedz mi, ile ci zajęło czasu dorobienie wersji o wykorzystaniu do tego ze sie całowali? Grzebanie w telefonie jest słabe samo w sobie. Nie ufasz jej, zreszta wydaje sie ze mocno słusznie, i sam sie zastanów czy jest cos co by mogło to zmienić. Według mnie to powinieneś sobie odpuścic
  • Odpowiedz