Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć,

Od pewnego czasu klei sie do mnie znajoma, próbowałem juz sie dystansowac, ale widujemy się prawie codziennie. Jest bardzo fajna i sympatyczna osoba, ale ja nic do niej nie czuje, a wydaje mi się, że ona tak i co chwilę stara mi się to pokazać. Jak delikatnie mam dać jej do zrozumienia żeby dała mi i sobie spokoj...? Opcja podejscia i pogadania o tym odpada, bo wiadomo jakie są #rozowepaski xD Po prostu mi jej szkoda, wiekszosc dziewczyn nawet nie wykonuje pierwszego kroku tylko czeka na ksiecia z bajki, a ja teraz musiałbym dać jej kosza ;/

#zwiazki #kiciochpyta #pytanie #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 13
OP: @Shagga: pomysł nie taki zły, ale w moim przypadku nie wypali. Nasi wspolni znajomi wiedzą, ze jestem sam :P

Drogi Anonku, wtedy byłoby mi już całkiem szkoda tej dziewczyny. Seks jest fajny, ale to nie cały świat, poza tym nie jestem typem ruchacza.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
@AnonimoweMirkoWyznania: ale nie musisz kogoś mieć, na randkę zaprosić jakąś wymyśloną znajomą chyba możesz ( ͡º ͜ʖ͡º) A jak nie, bo plotka się rozniesie i nie chcesz się plątać w kłamstwa, to po prostu, gdy ona się do Ciebie mizdrzy - zmień temat, przeproś ją i dołącz do innej rozmowy, odsuń się, w końcu załapie, że nie jesteś zainteresowany. Lub spróbuj brutalnego, acz klasycznego zagonienia do
OP: @MistrzMrocznychPlomieni: Ona raczej nie ma kija w dupie i potraktowałaby to jako zart, zreszta ostatnio wszystkie moje zarciki ja bawia ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Shagga: Wlasnie przez ostatni tydzien probowalem sie od niej odizolowac, nawet bedac troche chamski, ale to nic nie daje XD Z natury jestem raczej milym gosciem, wiec nie pasuje mi taka rola :D

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został
@AnonimoweMirkoWyznania: No to jej powiedz prosto z mostu: Słuchaj Krysia, czy Ty coś do mnie czujesz poza sympatią? Bo może mi się wydaje, ale odnoszę takie wrażenie. Nie chcę być wobec Ciebie nie fair i dawać Tobie złudnych nadziei, ale ja nie odwzajemniam tych uczuć. Lubię Ciebie jako koleżankę, ale to wszystko. Możesz jej napisać, jak się stresujesz gadać. Problem z głowy.