Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki,
dobija mnie fakt ze nie moge znalezc wartosciowego faceta od 2 lat :( Nauczyłam się już być sama.
Wiele razy próbowałam ale zawsze to nie było to.
Jestem inteligentna kobieta, z dobra praca w #it, dobrym hajsem na koncie.
Wygląd może nie mi oceniac ale chyba nie jest zle. Dlugie naturalne blond włosy, ładna twarz, sylwetka raczej ładnie jak na kobiete umięśniona.
Biegam sporo i ćwiczę na siłowni.
Mam swoje zainteresowania i hobby poza pracą, realizuje się w tym. Nie lubie sie nudzic, wychodze z domu, spedzam czas ze znajomymi. Dusza Towarzystwa można powiedziec.

Ale no własnie brakuje tego faceta. Miałam konto na #badoo #tinder ale to kopalnia raka w czystej postaci. Faceci mało inteligentni, rażące błędy ortograficzne, które sa dla mnie nie do przejscia. Typu "lóbie, ktury" itp... Do tego praca fizyczna za minimalna krajowa, piwo po pracy w żonobijce :( O wygądzie osobistym nie bede juz wspominac...
Do tego zadnych zainteresowan albo jakas kultura tzw. niska typu dyskoteki, piwko nad rzeka, imprezki, najebka eh
Nie mam jakis wymagan specjalnych. Liczy sie dla mnie inteligencja i silne ramiona w których poczułabym sie bezpiecznie :(

A moze to juz czas kupic sobie kota :(

#feelsy #milosc #zwiazki #przemysleniazdupy #smuteczek #rozowepaski i #niebieskiepaski



Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 42