Wpis z mikrobloga

Może ktoś z Was #motomirki ma/miał okazję posiadać/przejechać się którymś z niżej wymienionych aut?
Zbieram się do kupna i zastanawiam się między tymi 4 autami.
Najbardziej napalony jestem na TT'ke, ale problemem może być ilość miejsca wewnątrz samochodu (,)

Jeśli mieliście jakiś kontakt z którymś z tych aut, napiszcie w paru zdaniach co Wam się w nich podobało, co nie podobało i jeśli takowe posiadacie to może jakieś rady na temat chociażby silnika, czy skrzyni biegów?

#samochody #motoryzacja #audi #bmw #pytanie #ankieta
vikkiss - Może ktoś z Was #motomirki ma/miał okazję posiadać/przejechać się którymś z...

źródło: comment_i9EEfuVrIggLbqc4gD0BesOQcYglAh8b.jpg

Pobierz

Który wybrać?

  • Audi A4 B8 2009r 24.5% (117)
  • Audi TT 8J 2008r 11.1% (53)
  • BMW Seria 3 coupe 2009 33.1% (158)
  • BMW Seria 3 2009 17.8% (85)
  • Sprawdzam 13.4% (64)

Oddanych głosów: 477

  • 32
  • Odpowiedz
@vikkiss: Kumpel miał 3 coupe z 2009 to zamienił na A5 z 2013 i trochę żałował :P. Co do konkretów niech wypowiedzą się szpenie w temacie a ja dodam, że jak za BMW nie przepadam to ten samochód ma obłędną linię nadwozia.
  • Odpowiedz
@vikkiss: mam B8. Fajne jest MMI HIGH, wygodnie się steruje wszystkim. Jakość wykonania, spasowane elementów auta na wysokim poziomie. Auto ma ładną linię która jest jeszcze nie opatrzona i aktualna.
  • Odpowiedz
@vikkiss: Jaki jest sens brania tego BMW w coupe skoro można wziąć sedana? Z przodu i z tyłu praktycznie nieodróżnialne, długość prawie ta sama, a dodatkowa para drzwi zawsze się przyda.
  • Odpowiedz
@vikkiss: Robisz największy błąd pytając obcych ludzi jaki chcą samochód - chyba, że o to ci chodzi. Co sądzą inni...
Musisz wsiąść do każdego z tych aut to proste.
  • Odpowiedz
@Ponta: To prawda, ale mi zależało na opini na temat danego modelu, co komu sie w nich spodobalo, co mniej, na co uwazac, na co zwracac uwage itd
  • Odpowiedz
@szczepqs: w internetach o dsg napisano już chyba wszystko, jak działa to jest super jak padnie to kilka tysięcy płyniesz a tak czy siak padnie chociażby sprzęgła trzeba kiedyś wymienić a to już spory koszt.
  • Odpowiedz