Wpis z mikrobloga

To co się wczoraj #!$%@?ło w #pracbaza się w pale nie mieści. Pracuję z tak dwulicowymi ludźmi, że aż się człowiekowi widły w kieszeni otwierają. Nagrałam to co o mnie ludzie z działu mówią podczas mojej nieobecności i to co usłyszałam to jest k... dramat. Ale po kolei...

Wysłałam maila z opisem sytuacji do szefowej i babki z hr-u. #!$%@?ć mobbing.

Wczoraj odbyła się rozmowa z #rozowaszefowa na której miałam opowiedzieć o "niezdrowej" sytuacji między mną a różowym z działu.
Powiedziałam wszystko jak leci; że babka próbuje dysponować moim czasem, jest władcza, podważa moje kompetencje przy reszcie ludu, że zwraca się do mnie nieuprzejmie, obgaduje mnie, celowo nie przekazuje mi pełnych informacji, jedynie strzępki informacji... a z resztą szkoda gadać.

#rozowaszefowa przyjęła to do wiadomości i powiedziała, że się spotka z #rozowypasek

Spotkanie z nią trwało ponad godzinę. Po ich powrocie, postanowiłam, że wyjdę z biura i zostawię włączony dyktafon, bo szefowa poszła na przerwę, więc w biurze była tylko różowa i dwóch niebieskich.

Wyglądało to mniej więcej tak (r - różowy, n - niebieski)

r: Więc koleżanka Dahlia122 złożyła na mnie skargę
n: Kto???
n: Gdzieee? Cooo? Do HR-ów????
n: Żartujesz???
n: To są jakieś żarty #!$%@?
n: Naprawdę?!?
r: Miałam przez nią rozmowę...
r: że ja nie jestem jej szefową
r: I że mam jej nie rozkazywać
r: że jestem władcza
n: Suka...
i tak dalej i tak dalej...

Z tego wszystkiego chce mi się już śmiać... Serio... w dupie mieli, jak mnie babka traktuje, brali jej stronę i to ja teraz jestem ta zła...
Jestem konfiturą, kablem i w ogóle... ech... Najgorsze, że nie mogę przedstawić nikomu nagrania, bo nagrywanie nie jest legalne :/

#korposwiat #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Dahlia122 - To co się wczoraj #!$%@?ło w #pracbaza się w pale nie mieści. Pracuję z t...

źródło: comment_VpWPoYC1NipUs4uUE541QyvMgOTZto9w.gif

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
@Dahlia122: Trafiłaś do "zespołu" który nie chce przyjąć nikogo z zewnątrz albo "koleżanka" panicznie boi się nowych ludzi i o swoją pozycję. Ma na tyle duże poparcie w zespole, że nikt się jej nie sprzeciwi kiedy ona będzie tobą "orać pole" aż od nich uciekniesz.
  • Odpowiedz
@Dahlia122: no w sumie podjęłaś już jakieś kroki... To że Ciebie obgadali tak to nic dziwnego, można się było domyślić :) jeżeli nie możesz odejść z pracy, a sytuacja się nie zmieni to chyba czas przynosić rybę na obiad do pracy #pdk trzymaj się!
  • Odpowiedz
@Dahlia122: nie bój żaby bedzie spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak mi jakies nauczycielki dokuczały zwłaszcza od matmy i fizyki (baaaaaaaaardzo mnie nie lubiły) to sobie myślałem tak ze po prostu złoszczą sie bo wiedza ze do końca życia beda gnić w jakims liceum marząc o karierze akademickiej a ja moge osiągnąć co tylko chce i nie ma sensu sie przejmować opinia jakiś sfrustrowanych babeczek;) Zrób
  • Odpowiedz
@Dahlia122: Zrobiłaś w sumie najgorsze, co można było zrobić, więc no, trochę beton. FUO w takich sytuacjach potrafi nawet takiego człowieka "babę" zmiażdżyć w sekundę (pod warunkiem, że to nie typ sięgający po rękoczyny kiedy "przegrywa", ale w pracy nawet jakby cię uderzyła, to może lepiej dla ciebie( ͡ ͜ʖ ͡)). Kabel do kierownictwa spoko, ale nie jako numer 1 na liście
  • Odpowiedz