Wpis z mikrobloga

651 261 - 100 - 100 - 85 - 140 - 110 - 147 - 72 = 650 507

Dwie zaległe setki sprzed tygodnia - pierwsza to Nałęczów, a druga Piaski i okolice - nieudana jazda, bo przytrafiła się zlewa i akurat jedynym miejscem gdzie można było się schować był most nad rzeczką Sierotką - waliło tam niemiłosiernie, ale co począć... ponad godzinę życia tam spędziłam!! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kolejny dystans to kitranie się po przystankach - co chwilę padało i to mocno, a w planach była Szastarka koło Kraśnika i napis Hollywood na wzgórzu - not this time. W kolejnych dniach pogoda się uspokoiła i można było ponowić próbę i pojechać na Kraśnik - 140 km w niezłym tempie (koło 23km/h) na moim MTB cieszy. Nie ucieszył natomiast fakt, że napisu na wzgórzu już nie ma...
110 km to trasa z Chełma na Krupe i potem Krasnystaw i Kraśniczyn, czyli to co dobrze znane i lubiane.
147 km na szosie z chłopakami - w czteroosobowym składzie z Kraśniczyna do Krasnobrodu po góreczkach i z powrotem przez Krasnystaw - ponad 1000 m w górę - jeszcze nigdy tyle nie miałam w żadnym treningu, a średnia prędkość koło 27km/h - poprawiłam rekord na sto km i nie zdechłam, na kole też nie siedziałam tylko było momentami małe ściganie się z łydami. :D
Ostatni dystans to zalew i Zemborzyce - miałam wyjść na kilkanaście km i się wlec, żeby po tym szaleństwie na szosie nie przeginać, ale nie wyszło. Zadowolona byłam ze średniej prędkości - znowu ok 23km/h - jak na samotną jazdę i ważący 15 kg rower to chyba całkiem, całkiem.

#rowerowyrownik #100km
Pobierz Kejcia26 - 651 261 - 100 - 100 - 85 - 140 - 110 - 147 - 72 = 650 507

Dwie zaległe ...
źródło: comment_WDlnNUjZq8H6r4VYneVNBpgis8rVw1ho.jpg
  • 10
147 km na szosie z chłopakami - w czteroosobowym składzie z Kraśniczyna do Krasnobrodu po góreczkach i z powrotem przez Krasnystaw - ponad 1000 m w górę - jeszcze nigdy tyle nie miałam w żadnym treningu, a średnia prędkość koło 27km/h - poprawiłam rekord na sto km i nie zdechłam, na kole też nie siedziałam tylko było momentami małe ściganie się z łydami. :D


@Kejcia26: Bardzo ładnie, pogratulować ciągłego progresu. No