Wpis z mikrobloga

Drodzu ludzia kochacie bardziej swojego synka niż mnie... odchodzę Mietek :(
Czas się pożegnać z obecną furką i kupić coś bardziej praktycznego - co byście polecili do 50 tys? (więcej hajsu nie mogę... budowa domu - mam na co wydawać xD ). 4 drzwiowe ; pakowne (może być w sumie kombi) ; bezawaryjne ; bezpieczne. Co byście polecili?
#pytanie #pokazauto #samochody
Pobierz
źródło: comment_nV2DoalkSVwIeUYlJLdGHLzGJqcIkhNH.jpg
  • 106
Pytanie na serio. Co jest niepraktycznego w tym Mercedesie?


@bugg: pierwsze: (to akurat można zmienić ale straci na wyglądzie) opony 255x35x18 ; drugie: jest tak #!$%@? mało pakowny, że jak chcemy z @tymon_syn_acidda pojechać do rodziców: to gondola od wózka na siedzenie pasażera a baza pod wózek do bagażnika i nic więcej nie wciśniesz :/ nie mówiąc o jakiś dużych zakupach... To jest zajebisty samochód ale tylko dla dwóch osób
@acidd: A ja zaproponuje ci dziwadło. Fiat Croma z końcówki produkcji. Chodzą za śmieszne pieniądze. Silniki diesla Fiata są bardzo dobre a 2.4 ma 200 KM i już osiągi są jak na rodzinne kombi bardzo dobre. Miałem okazję jeździć i naprawdę wygodne i przestronne auto. Dużo części wspólnych z Saabem i Oplem.

http://www.autoscout24.pl/oferty/fiat-croma-24-multijet-20v-aut-must-navi-pelle-frau-diesel-czarny-289431659