Wpis z mikrobloga

Wołam #wolfensteinenemyterritory #wolfet #enemyterritory - nie wiem czy wiecie, ale Splash Damage (studio odpowiedzialne m.in. za Woflenstein: Enemy Territory) zajmuje się obecnie podobną grą - #dirtybomb.
Dostępne są podobne tryby, gra jest mega wciągająca. Jeśli komuś odpowiadało Enemy Territory, Dirty Bomb też się powinno spodobać. Jest inne - inna (tf2-style) grafika, inaczej rozwiązana kwestia klas,rozgrywka jest dużo bardziej dynamiczna, ale zdecydowanie gra ma "to coś". Jest F2P, obecnie w open becie. Do ściągnięcia przez steam. Polecam!
#dirtybomb #gry
  • 5
@Gwaihir: mi się Dirty Bomb nie podobał. O ile ET był dość skillową gierką, to większość postaci w Dirty Bomb albo zabija na strzała albo wymaga władowania całego magazynka w przeciwnika, a i tak go to nie zabija...
@Gwaihir: @mpower: @Zavis: @tejotte: Ja parę lat temu byłem tak podjarany możliwością pogrania w coś prawdziwie ET-like, że zostałem nawet founderem DB... Z grą jestem od chyba 3 lat, ale bardzo nieregularnie zaglądam tam co jakiś czas jak idą prace i kompletnie nie przypomina to niestety ET - w fazie alphy jeszcze bardziej szli w tę stronę, potem z każdym updatem traciło to dla mnie ducha. Anyway, wciąż