Wpis z mikrobloga

Trochę kisnę z tego narzekania że facet jak się przeziębi to leży i umiera, itp. bo coraz częściej widzę prostą zależność:
facet jak się przeziębi to lezie do łóżka, leży, łyka tabletki i "umiera". dzięki temu po dwóch dniach jest całkiem zdrowy.
kobieta jak się przeziębi to udaje że wszystko spoko i lata jak p------a przy okazji narzekając że choruje już od tygodnia i cisnąc beke z facetów którzy tak źle znoszą choroby xDDD
#logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #heheszki #przemyslenia #oswiadczenie
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zimny_stolec: ja właśnie leżę umieram i wypacam się, korzystam z tego, że mam jeden dzień wolny od wszystkiego, a tak to latam jak p------y i dopiero po szkole/pracy powtarzam to co zacząłem dzień wcześniej ;D
  • Odpowiedz
widocznie znasz jakieś cioty a nie facetów skoro przeziębiony facet nie potrafi sam zrobić sobie herbaty, łyknąć gripexa i wejść pod kołdrę. Rzeczywiśćie, to musi wymagać mega skilla i doświadczenia xD


@zimny_stolec: To jest akurat przesadzony bullshit

zauważmy, że zależność jest taka, że jak się śmiejemy z różowychpasków to one wbijają i krzyczą "wcale tak nie jest" a w przypadku akcji z facetami jak w/w to my wchodzimy i sami
  • Odpowiedz
@zimny_stolec: Mnie to zawsze bawi u facetów (tak tak, też mam to samo :D).
Przeziębienie? Umieram, dajcie testament, koniec bliski...
Postrzelili mnie albo urwało rękę? Spoko, nic mi nie będzie...
  • Odpowiedz
@Warszawianka_01: Nie rozumiesz podstaw zagadnienia. Zwolnienie lekarskie nie powstało po to, żeby sobie pobumelować wesoło w domu (tak, wiem, że gros osób na L4 się o-------a, zamiast zdrowieć i wracać do pracy), tylko po to, żeby odseparować zarażone jednostki i pozwolić im na regenerację, która umożliwi powrót do 100% sprawności. To, jaką działalność prowadzisz, nie wnosi nic do tematu (poza tym, że masz okazję ponarzekać, co widać wyżej).
Mnie w
  • Odpowiedz