Wpis z mikrobloga

w ogóle ator taka ofiara, myśli samobójcze, depresja... a sam #!$%@? z rok szkalował pewną youtuberkę (bunny_kou), odnosząc się do niej chyba na każdym filmie (a wrzucał ich z 3 razy dziennie). ciekawe czy wtedy sobie nie myślał, że wysyłanie na niej bandy gimbusów, która pisze pod filmami "ty gruba #!$%@? do garów" nie wywoła u niej smutku :v

#polskiyoutube
  • 12
  • Odpowiedz
@yahoomlody: ja prawilnie przypominam, pod każdą gównoburzą z tym "panem", że kilka lat temu dostał bana na wykopie za multikonto i wykopywanie własnych filmów :)) Może mirki starsze stażem pamiętajo ;d Ogólnie mam go za strasznego #!$%@? manipulanta i oszusta
  • Odpowiedz
@yahoomlody: mam szczerą nadzieję, ze on też trochę przez wykorzystanie TVN do zmanipulowania ludźmi, po piździe dostanie. Sam nie jest święty, to co robi z Gimperem, najpierw on robił z innymi. Też zbytnio nie miał litości i też w bardzo podobny sposób sam prowadził nagonkę na innych. Ponadto z Gimpem mieli długi prywatny konflikt, który urósł do sporych rozmiarów i przerzucania się gównem. Fakt, że pedau przesadził, ale to nie jest
  • Odpowiedz
@yahoomlody: polski jutub to juz mafia - sieci partnerskie, hoop cole i wspolprace tylko miedzy wybranymi tworcami. Tymi którzy naleza do danego partnerstwa. I do tego media ktore chcą wejsc na jutub. TVN wspolpracuje z tyloma jutuberami ze nie zdziwilbym sie gdyby ta drama byla zrobiona specjalnie zeby tvn mial widzow - pomyslcie ile osob będzie ogladalo tego Superwizjera - masa widzow subskrybujacych jutubowych tworcow
  • Odpowiedz
  • 2
@yahoomlody: W ogóle beka z Atora - wyczuł interes na zadawaniu się z połowę od siebie młodszymi ludźmi, po kilku miesiącach współpraca upada i zaczyna się never ending drama między nim, a Gimberem i resztą. Nie mówiąc już o tym, że ani jeden ani drugi nie zachowywali się jak na człowieka z rozumem i godnością przystało.
  • Odpowiedz