Moim pierwszym wrażeniem 9 lat temu jak wyszedł Crysis było po prostu "wow". Grafiką, fizyką i grywalnością bije na głowę wiele dzisiejszych tytułów. #gry #crysis
@winterfresz: chyba się nie doczekamy rewolucji graficznej na miarę pierwszego Crysisa :) nie jest możliwy chyba już aż taki skok, na tym poziomie rozwoju technologii
@Ciapek57: @zdanewicz: w takich strzelankach wizualnie nie najgorszy jest Fallout 4, no i FarCry 4, no ale jak na 9 letnią grę to ciągle super się prezentuje, ale to grafika, a gdzie reszta, sam ten skafander, różnie jego tryby, strzelanie, cykl dnia i nocy, to też tworzyło klimat
@winterfresz: To jest piękno naszych czasów i cieszę się, że żyje akurat w nich.
Żeby dać skalę temu co nas czeka powiem tak: przypomnijmy sobie co było 10 lat temu. Za kolejne 10 lat będziemy mieli ten rozwój pomnożony razy 2, bo ciągle przyspieszamy.
@winterfresz: Na mnie swego czasu takie wrażenie wywołał Half-Life 2. Specjalnie nie grałem w niego na niższych ustawieniach przez bodajże 3 lata aż do czasu wymiany kompa na takiego, który pociągnąłby go na max, a i tak po takim czasie zbierałem szczękę z podłogi..
źródło: comment_Bfl7HlhbOkXAmSVi9bL5bmZYfU9wAe3O.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
@winterfresz: Ja tak miałem przy obydwu FarKrajach ( ͡º ͜ʖ͡º)
źródło: comment_Bqg1AO6W1pQYZE2bwCwdWmOHXVazkujG.jpg
PobierzŻeby dać skalę temu co nas czeka powiem tak: przypomnijmy sobie co było 10 lat temu. Za kolejne 10 lat będziemy mieli ten rozwój pomnożony razy 2, bo ciągle przyspieszamy.
źródło: comment_2oHXnDsb28Sjdrf2juMBpJ5DUijNVBNn.jpg
Pobierz