Wpis z mikrobloga

@erysipelothrix: to się naprawdę wydarzyło? biedna dziewczynka ( ͡° ʖ̯ ͡°) tak wyrastają rozwydrzeni i roszczeniowi nastolatkowie, skoro rodzice od małego wbijają dziecku do głowy, że jest wielkim paniskiem z karocy
  • Odpowiedz
  • 2
@erysipelothrix: a ja się trochę wylame z tłumu.
oczywiście ten artykuł ze szmatlawca jest do d--y i zrobiony zapewne bez wiedzy opiekunów a jeśli dali na to przyzwolenie to faktycznie nawet mi ich nie żal.
ale jak już czytamy ten artykuł to widzimy że taka przejażdżka to był rodzaj prezentu dla dziewczynki, być może lubi konie, może lubi jakas bajke w ktorej tak podróżuje bohaterka, może być 100 innych znanych
  • Odpowiedz
@lazer: Jakby jej taki prezent np na urodziny sprawili to nie widziałabym w tym nic złego, każda dziewczynka chciałaby się poczuć jak księżniczka więc to takie trochę spełnienie marzenia. Według mnie to i tak byłoby trochę marnowanie pieniędzy na zachcianki, ale każdy niech robi co chce ze swoją kasą. Natomiast pierwsza komunia to jednak sakrament, którego przyjęcie powinno się koncentrować wokół innych wartości, a na pewno powinno być pozbawione chorego
  • Odpowiedz