Wpis z mikrobloga

@kisi3l: przemyśl usunięcie konta. możliwe, że za skromne kieszonkowe jakiś gimbus się napracował i jest szczęśliwy, a ty już hurrdupisz.

ja szanuję za monitory (głośniki). większość ma pewnie plastikowe szumofoniki 9.1 turbosurround, tak jakby się to do czegokolwiek nadawało.
  • Odpowiedz
@Atencyjny_Gerbil: a ja wolę tv 32" na ścianie, natomiast gdybym potrzebował więcej niż 1 monitora, to bym prawdopodobnie kupił jakieś 3 poleasingowe, identyczne delle i pospawał/zmontował do nich ładny uchwyt kręcony do ściany. ale nie potrzebuję, więc na przyszły rok planuję po prostu walnąć sobie na ścianie niewielki telewizor, bo mnie tam żadne input lagi nie obchodzą. :) każdy montuje pod siebie za pieniądze jakie ma.
  • Odpowiedz
@lanekrasz: ale pcmasterrace to nie tylko gry. istnieją inne zastosowania komputera wymagające mocy i dobrego obrazu. mój laptop jeszcze daje radę, ale kilka tygodni temu wentylator wszedł na wyższe obroty (ale jeszcze nie maksymalne) i w ogóle z nich nie schodzi, a win10 jest zbyt stabilny, a ja mam pootwieranych za dużo okien, żeby mi się chciało go restartować. ( )
  • Odpowiedz
@RuchadloLesne: używam lapka głównie do produkcji muzyki na FLu, ktory dość wymaga od procka. Z gierek to tylko wjedźmak czy, gta san andreas i gothic ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż bardzo chciałbym mieć kompa na najwyższych standardach

jakby cos sie nie kleilo w zdaniach to sory ale wrocilem wczesnie z imprezy (nie wiem po c--j xD) i rzygac mi sie chce, ide do kibla elo
  • Odpowiedz
@RuchadloLesne: jezu, jak można mieć tak płytko postawiona klawiaturę... Widzę brak szacunku do własnego kręgosłupa... (Ps: wykonanie fajne ale weź zadbaj o to żeby ręce całe leżały na stole bo połamiesz się w wieku 40 lat)
  • Odpowiedz
@RuchadloLesne: no niby się napracował, ale wszystko na odpierdziel. Nie wiadomo co chciał pokazać:
- super sprzęt? nah, raczej standard,
- super układ? nah, nawet przewodów nie pospinał,
- po prostu biurko? to do czego pije ten napis?
  • Odpowiedz
@RuchadloLesne: [przeleciałem pobieżne komenty na temat układu (by się nie powtarzać) i na ten nie zwróciłem uwagi.]

Co nie zmienia faktu, że chcąc pokazać biurko (tak zalinkowałeś), to się dalej kupy nie trzyma...
  • Odpowiedz