Wpis z mikrobloga

Mama dzisiaj była w urzędzie i co znalazła?
PALARNIE xD ja p------e żeby za moje pieniądze budowali dla urzędników takie coś to jest k---a nieporozumienie.. Z jakiej racji mam komuś sponsorowac udogodnienie w nałogu? Jak ktoś nie może wytrzymać paru godzin bez papierosa to niech w--------a na terapię...
Sam pale ale k---a no bez przesady.
#gorzkiezale #gdansk
Deszczyk - Mama dzisiaj była w urzędzie i co znalazła?
PALARNIE xD ja p------e żeby z...

źródło: comment_eO1d8n9G5HtPA6NDqSF30FN89fsfAqvK.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ból d--y o to, że podatki nie idą wyłącznie na potrzeby dotyczące ciebie i opa.


@srxx: Rozumiem, że jedzenie też tam trzeba im zapewniać, nie? Catering obiadki na kosz państwa ma przywozić.

Ból d--y o marnowanie pieniędzy, na które ja muszę ciężko pracować.
  • Odpowiedz
@Deszczyk: Do niedawna przepisy nakładały obowiązek posiadania palarni przez zakłady pracy. Obecnie wiele zakładów, pomimo braku takiego zapisu, nadal przeznacza jakieś pomieszczenia dla palaczy. Dlaczego? Aby nie jarali w kiblach, przed głównym wejściem i w innych miejscach do tego nieprzeznaczonych. Lepiej aby mieli tę palarnię niż aby w wucecie lub przed budynkiem chmura dymu się unosiła a trawniczek był usiany kiepami. Jasne, że lepiej by palacze wcale nie palili, lecz
  • Odpowiedz
Mamy jeszcze więcej ludzi masturbujących się. Im też pokoiki chcesz stawiać w urzędach?


@Songox25: Przecież są... toalety. Można tam pałować wiplera do woli. Palacze będą palić i tak. Pewnie urząd woli mieć palarnię, niż syf i smród np. przed głównym wejściem albo nie daj Boże przy oknie na półpiętrze.
  • Odpowiedz
@Deszczyk: palacz ma prawo do przerwy na papierosa co ilestam minut i pewnie jak nie musi zjezdzac z 20 pietra na dol tylko wejdzie se do palarnii to straci mniej czasu?
  • Odpowiedz
Rozumiem, że jedzenie też tam trzeba im zapewniać, nie? Catering obiadki na kosz państwa ma przywozić.

Ból d--y o marnowanie pieniędzy, na które ja muszę ciężko pracować.


@Songox25: To nie jest coś nienormalnego i nadzwyczajnego. Kolejna sprawa, wyluzuj chłopie i przestań traktować innych jak śmieci bo ty płacisz podatki. On też pracuje, a że trafiło na urząd to nie znaczy, że musi być obibokiem. Ile tego podatku płacisz? 400zł czy
  • Odpowiedz
@jestem_wrr: @Deszczyk:
W mojej poprzedniej firmie palacze palili wszędzie (na zewnątrz): przed głównym wejściem, na parkingu, pod oknami.
Jakiś mózg poszedł po rozum do głowy i postawili palaczom "przystanek", kosztem dwóch miejsc na parkingu (który i tak był przepełniony i za mały).
Nic się nie zmieniło, z "przystanku" mało kto korzystał (bo był daleko od wejścia), a palenie przy głównym wejściu kwitło w najlepsze, mimo wielokrotnych próśb, gróźb i apeli.

W obecnej firmie jest to samo - stoją i palą centralnie pod tabliczką 'zakaz palenia', w przejściu, przy wejściu.
  • Odpowiedz
@Ciuliczek: LOL Urzędnicy dostają pensję z moich podatków i podatki na nich nałożone, jedynie tę pensję im efektywnie zmniejszają. Nie tworzą oni żadnego bogactwa, ani nie wypracowują zysku. Gdyby coś kiedykolwiek wybudowano za podatki opłacone przez urzędnika to byłoby to wydarzenie równe odkryciu perpetum mobile, bo powstało coś z niczego.
  • Odpowiedz