Wpis z mikrobloga

Mama dzisiaj była w urzędzie i co znalazła?
PALARNIE xD ja p------e żeby za moje pieniądze budowali dla urzędników takie coś to jest k---a nieporozumienie.. Z jakiej racji mam komuś sponsorowac udogodnienie w nałogu? Jak ktoś nie może wytrzymać paru godzin bez papierosa to niech w--------a na terapię...
Sam pale ale k---a no bez przesady.
#gorzkiezale #gdansk
Deszczyk - Mama dzisiaj była w urzędzie i co znalazła?
PALARNIE xD ja p------e żeby z...

źródło: comment_eO1d8n9G5HtPA6NDqSF30FN89fsfAqvK.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To nie jest coś nienormalnego i nadzwyczajnego. Kolejna sprawa, wyluzuj chłopie i przestań traktować innych jak śmieci bo ty płacisz podatki


@XpedobearX: Niech im dadzą złote klamki od razu, przecież nie można ich traktować jak śmieci.

Normalnie eldorado dwa koła na rękę. Jakiś mirek nawet pisał, że dostaje 1400zł, no ale inni buldupią bo praca za biurkiem, a nie przerzucanie tony betonu, więc ONI NIC NIE ROBIO.


Jak tak tam,
  • Odpowiedz
@Alpha_Male: "Nic się nie zmieniło, z "przystanku" mało kto korzystał (bo był daleko od wejścia), a palenie przy głównym wejściu kwitło w najlepsze, mimo wielokrotnych próśb, gróźb i apeli.

W obecnej firmie jest to samo - stoją i palą centralnie pod tabliczką 'zakaz palenia', w przejściu, przy wejściu. Nie ma nich siły. "
bzdury bdzury bdzury
Wystarczy wywali z roboty za łamanie BHP
  • Odpowiedz
A, zapomniałem, trzeba było się uczyć, bo bez szkoły to ciężko coś znaleźć, a jak wujek, czy inny znajomy do urzędu wciągnie to da się żyć.


@Songox25: Co z tego, że masz szkołę jak w doświadczeniu będziesz miał całkiem co innego. Nie zawsze jest to takie proste jak ci się wydaje. Dwa, nie muszą narzekać, ale nie muszą się tez czuć, że opływają w luksusach. Masz jakieś zdjęcie palarni, które
  • Odpowiedz
@Deszczyk: Zawsze beka z jeczenia o moje pieniadze. Ja nie jezdze rowerem na h-j marnuja hajs na sciezki rowerowe. Z autobusu tez nie korzystam na c--j te przystanki. Na silke chodze pywatnie na co te plenerowe no na c--j za moje ciezko zarobione piniondze!! Po co oni te piniondze wydajo
  • Odpowiedz