Wpis z mikrobloga

@bIiny: 9 lat na wykopie i nigdy nie spotkała mnie tak rygorystyczna kara, co za strata. stary, przemyśl to, daj mi szansę. to dla mnie ważne, żeby móc odpisywac zielonce, która ma kupe w majtkach z powodu, ze ktos uzywa inny telefon niz on xD
  • Odpowiedz
@bIiny: Ty tak na serio czy coś ćpałeś? Po pierwsze jakie 4 tys? ja w tamtym tygodniu kupiłem najnowszego iPhone 6s za 2200zł


@macio32155: eee, to chyba jakiś lewy/używany... Są w okolicach 2700+, w oficjalnym sklepie niestety nadal drogo - 3699 :(
  • Odpowiedz
@bIiny: No właśnie - 6s Plus, a jest jeszcze zwykły 6s za 3199 zł, 6 za 2699 zł i SE, który kosztuje 2149 zł. Poza tym dajesz ceny z oficjalnego sklepu Apple, a można taniej kupić na Allegro czy w innych sklepach.

A czy iPhone jest przepłacony? No nie wiem - Apple to marka premium, to tak, jakbyś mówił, że BMW jest przehajpowane i przepłacone, bo o wiele taniej można
  • Odpowiedz
@kw401: to juz twoje subiektywne wrażenia, ja mam androida i nigdy nic mi nie mulilo (no chyba ze na samsungu ale temu do androida daleko)

ale przeważnie tak jest. ludzie kupują samsungi, htc, lg jakies xperie z mulącymi telefon nakładkami a potem psioczą na androida ze system z-----y

szkoda k---a gadać
  • Odpowiedz
@bIiny: Pudło - mam Motorolę Moto G 2014, na początku było całkiem fajnie (chociaż może to kwestia przesiadki z low-endowego Samsunga), ale po jakimś czasie zaczęły się przycinki. Wystarczy, że odpalę sobie muzykę, konwersację w Messengerze i Snapchata czy innego Facebooka i okazuje się, że po wciśnięciu przycisku Home ikony i widgety na pulpicie wczytują się dobrych parę sekund. Może to kwestia małej ilości RAM-u, ale ponoć zarządzanie pamięcią w
  • Odpowiedz
@kw401: hmm to nie wiem. ja mam oneplus one nawet nie aktualizowanego od roku (jest już ofcijal 6.0 a ja dalej 4.4 xD) i mi wszystko dziala tak jak pierwszego dnia

no ale to cyanogenmod to moze o to chodzi
  • Odpowiedz