Wpis z mikrobloga

@armatoramator: można tez dzwonic, ale tego większość androidowcow nie rozumie, bo raz, ze mało który telefon z tym gownosystemem na to pozwala a dwa, ze i tak maja fobie społeczna
  • Odpowiedz
@M4ks: nie ma to jak placic 4k za telefon ktory sie nadaje tylko do dzwonienia xDDDD no ale hehe co koledzy w gimbazie powiedzą że masz tylko samsunga za 3k :///////// trzeba przyszpanować
  • Odpowiedz
@armatoramator: iOS > android, Apple > wszystko. Btw boli was, ze ktoś płaci za jakość i za to, ze telefon mało traci na wartości? Waszych gownoandroidow nikt nie kupi po was, a o mojego 5s sie beda bić xD Nawet mi was nie żal, ze was zwyczajnie nie stać i dorabiacie sobie do tego metkę pedalstwa xD stulejarze którym gej sie nawet nie dał by pocałować, tacy jesteście brzydcy i
  • Odpowiedz
ale ten 5s to też jest gówno xD Mam beke z tych co mówią:"O! MAM IPHONEA 4S I JEST ZAJEBISTY", a tak naprawde zacina się i nic sie nie da zrobić


@Drail: Nic mi się nie zacina
  • Odpowiedz
Nadal nie uwierze :) Koleżanka ma, co dwa tygodnie przywracanie do ustawień fabrycznych, bo nie wytrzymuje z nim.


@Drail: No to sobie nie wierz, nic na to nie poradzę. W życiu nie przywracałam żadnych ustawień fabrycznych. No ale skoro Twoja koleżanka tak ma, to faktycznie te Ajfony to #!$%@? telefony.

  • Odpowiedz
gdzie ten ból dupy bo nie widze


@bIiny: Widocznie rzeczony ból dupy wpływa negatywnie na Twoje widzenie XD Odwieczna beka z ludzi, którzy mają problem z tym co jedzą inni albo z jakiego telefonu korzystają.
  • Odpowiedz
@Drail: to niech reklamuje, ja nigdy nie słyszałem o takich problemach :) Dodam, że mam 4S i jest to mój trzeci egzemplarz (poprzednie zgubione i zalane), dopiero teraz będę wymieniać na 5SE. Bardzo dobry telefon i nic się nie zacina - jak znajdę chwilę to nagram film
  • Odpowiedz