Wpis z mikrobloga

@Drail: Najlepiej ze wszystkich telefonów ktore miałem wspominam 4s. Zaczął się obrażać jak wyszedł chyba iOS 9. Jak kupisz androidowy tel 4 generacje wstecz od obecnego modelu to też będzie gówno.
  • Odpowiedz
@BlueFeather: Mowię na podstawie wpisów na mirko. Przykłady:
- Mireczki jakiego roma wgrać żeby budzik działał?
- Mireczki moja deska do krojenia ma tylko mandarynski, jak zrobić po rosyjsku?
  • Odpowiedz
@armatoramator: u mnie w iMacu dostał się kurz pod matryce - jak dobrze, że serwis Apple pomógł mi i zaproponował wymianę matrycy na nową za 2 tysiące (nie da się wyczyścić kurzu) nie polecam
  • Odpowiedz
Te ajfony to krypto samsungi,


@Fox_Murder: Tak, tylko się nie wieszają 4 razy dziennie.

Kupiłem kiedys samsunga za 3k bo mnie wykop namówił. Po 2 latach i wgrywaniu 50 romów nie uwierze w żadne słowo pozytywne o tym gównie. Tym bardziej że jak napisałem że coś mi nie działa i czemu to #bojowkaandroid pisała że nie, że działa i to niemożliwe. #!$%@? wy żyjecie w jakimś matrixie. Kumplowi
  • Odpowiedz
Postaraj się bardziej.. Albo nie, daj sobie już spokój.


@BlueFeather: Stary, mi nei działało odbieranie rozmów 2 lata po kupieniu telefonu odebranie telefonu często oznaczało restart. po przeinstalowaniu 3 romów w cyanogenie nareszcie mi działało ale nie mogłem wysyłać smsów. Super telefon #!$%@?, 3k #!$%@?. teraz kosztuje jakieś 400 i szczerze to nie wiem kto za niego tyle by dał.
  • Odpowiedz
@martwy_kotek: jak ktoś nasra aplikacji do pierdzenia to masz rację zaczynają się zwiechy a tym bardziej jak ktoś lubi grzebać w anroidzie i go "ulepszać". Ja nie grzebię ani nie bawie się jądrami i wszystko działczy. Ponadto używam już 3 raz starego andka 2.3, może miałeś kontakt z andkiem 4 który to rzeczwyiście paździerz.
Chociaż nie, skłamałbym niec, przed odinsatlowaniem "usługi google" cośtam, po 2 dniach do czasu resetu potrafił
  • Odpowiedz