Wpis z mikrobloga

@dGustator: Nie muszę niczego wmawiać ;) O ile iPhony 6 6s itd działają bardzo fajnie, o tyle te stare to jakaś porażka. I nikt mi nie wmówi że są lepsze od telefonów z Androidem.
  • Odpowiedz
Te czasy, kiedy ciągle są grupy ludzi które lubią się kłócić co jest lepsze. Fajniej było tylko jak była jeszcze trzecia strona, szkoda że już na wymarciu. Nigdy mi się to nie znudzi...
  • Odpowiedz
@Drail: a są - miałem S4 i S5 jako drugi telefon i do Androida nie wrócę właśnie przez problemy z wydajnością. Obecnie używam 4S i E52, a Android pozostanie w moich oczach zabawką - z doświadczenia, nie z zasłyszenia.
  • Odpowiedz
@dGustator: @Aerials: Miałem kiedyś Samsunga S3 i równolegle do niego korzystałem z iP 4s. Wtedy to było super przejście. S3 w porównaniu do jabłka był super. Ale teraz nie wyobrazam sobie, korzystać z 4s
  • Odpowiedz
@armatoramator: od kilku lat mam doczynienia z urzadzeniami win czy nawet od nie dawna android i poki co wcale nie trzeba bylo mi suportu.. dodam wiecej... z windows mobile testowałem rozne wariacje i kombinowałem, bo chciałem na uczelni zrobić pod niego apkę.. zatem użytkowałem go ponad przeciętnie niż to robi użytkownik iphone.

  • Odpowiedz
@Tuxedo: Miałem 3 telefony z Androidem, w tym jeden z bardzo niskiej półki i NIGDY nie miałem legendarnej wręcz sytuacji z budzikiem który nie zadzwonił.
  • Odpowiedz
@Drail: tak, dlatego że nie lubię i nie potrzebuję dużego ekranu - czekałem od paru miesięcy na 5SE. Zarówno 6s jak i 6 Plus są dla mnie zbyt duże, a przede wszystkim za mało solidne.

Ja od telefonu oczekuję jedynie podstawowych funkcji - rozmów i sms, emaila, przeglądarki i dostępu do firmowego CRM, do tego 4s spokojnie wystarczy i jestem bardzo zadowolony z wydajności i stabilności. Nie gram, nie oglądam
  • Odpowiedz
@bIiny: tylko do dzwonieni, dlateho apki najpierw wychodzą na iOS a potem dla reszty plebsu, bo i tak ukradną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tl;dr dla normalnych ludzi:

-nie stać was na androida biedaki
-ale za to jesteśmy hetero
-hehe idźcie sobie tam wgrywać romy kernele podkręcajcie hehe
-no my chociaż możemy
  • Odpowiedz
@animetopedal: nie psuj zabawy tym cebularzom. Jakby nie można było mieć i używać. Trzeba się poczuć lepszym.
A ja mam andoida ze stockowym softem z plusa i mi wystarczy. I co? Coś to zmienia? Jestem gorszy/lepszy? W dupie mam to.
  • Odpowiedz