Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki tragedia. Zakochałam się w chłopaku, który mnie nie chce, a na dodatek jestem strasznie o niego zazdrosna :((( Jak sobie pomysle co on teraz moze robic, to aż mnie w gardle ściska z żalu. W dodatku ostatnio zaczął dość mocno "kolegować" sie z jedną dziewczyną, ona 8/10, ja 4/10 :((( jestem pewna, ze mu sie podoba i chciałby z nią być, cały czas widze jak do niej podchodzi, zagaduje, w dodatku lajkuje jej wszystkie zdjecia na fb. A ja musze na to patrzeć, jeszcze przez najbliższe 3 lata ( studiujemy razem). Ona jest taka ładna, ze jakbym była nim to tez bym z nią chciała być nie ze mną...Najdziwniejsze, ze nie czuje do niej zadnej zawiści, lubie ją bardzo to świetna dziewczyna, miła, inteligentna a do tego ładna. A ja? Karakan. Nie ma co porównywac nawet. Powiecie daj sobie z tym spokoj, odetnij się. Łatwo powiedzieć...Ja ich widze CODZIENNIE, a ból jaki odczuwam jest nie do opisania. A z resztą nawet lepiej jak ich widze, bo jak ich strace z zasięgu wzroku, zaraz zaczynam sobie wyobrażać ich szczęście w mojej tragedii. Nie wiem juz co robić...myslałam, zeby rzucic te studia, w sumie i tak gównokierunek, ale troche mi szkoda 2 lat, wiec ta opcja raczej odpada. Do innego miasta tez nie za bardzo mi pasuje sie przenosic, bo mieszkam tu od urodzenia i nie musze płacic za stancje, a nie pochodze ze zbyt bogatej rodziny. Cóż, chyba już taki mój los, los przegrywa. To by bylo na tyle, dzięki za przeczytanie moich gorzkich żali.
#gorzkiezale #feels #rozowepaski #logikarozowychpaskow #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Mirki tragedia. Zakochałam się w ch...

źródło: comment_bMDVm5j3PqiJXNN5QblxVY4gY2zKo2Cy.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: co ja wlasnie przeczytalam...? przeczytaj sobie ten post na glos i zobacz jak to brzmi - placzesz jak male dziecko nad chlopakiem, ktory jeszcze zdazy 10 razy zmienic swoj obiekt zainteresowan. rzucac studia bo #!$%@? sie w chlopaku z grupy a on mnie nie chce? zmien grupe?
  • Odpowiedz
@fraulein_: @staryhippis93: Niby różowe paski, a tak naprawdę jesteście emocjonalnymi amebami.
@AnonimoweMirkoWyznania: Człowiek jest #!$%@? pod względem uczuciowym, będzie bolało jeszcze długo. Przeżyłem coś podobnego, z tym że było to w stosunku do koleżanki z (już byłej) pracy. Różnica jest jeszcze taka, że ona okazywała mi zainteresowanie, ale było to prawdopodobnie dla połechtania swojego ego moim kosztem. Po roku nadal boli, ale da się z tym
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a może nie bait, może i jak w gimbazie, ale pomijając detale i sposób wyrażenia, mam całkiem analogiczne sytuacje :D tylko nie rzucać studiów przez platoniczną miłość! zmiana miasta i drastyczne zmiany, po co robić dla jednego chuopca, trza się nauczyć paczać na siebie, OPko, głowa do góry, nas przegrywów jest dużo :D w życiu tak jest, że częściej nie wychodzi, choć podobno po burzy wychodzi słońce
  • Odpowiedz