Wpis z mikrobloga

1. Jedź do pracy autem.
2. Wyprzedzaj busy i inne samochody lewym pasem na drodze dwujezdniowej z dwoma pasami ruchu.
3. Traf na jakąś kobietą w bordo Seacie Leon na blachach KWI.
4. Jedź za nią ok 50 km/h kiedy dozwolone jest 70 km/h.
5. #!$%@? wyprzedź prawym pasem i wyprzedzając strąb babę; zatrąb krótko treściwie.
6. O #!$%@?, #policja za nami włącza koguta.
7. Co tu się #!$%@?ło, zatrzymają mnie za wyprzedzanie prawym i trąbienie. Oh, wait, przecież mogę...
8. Patrz w lusterku jak zatrzymują babę.
9. Nie czuj się z tym źle, jedź z bananem na mordzie do pracy. ( )

Może się nauczy, że w Polsce obowiązuje ruch prawostronny...

Dla #krakow - ul. Zakopiańska, od Góry Borkowskiej do Łagiewnik. Cały czas lewym pasem jechała a przed nią pusto i prawy pusty... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#polskiedrogi #rozowepaski #truestory #coolstory
  • 23
@Bambro: czasami sam niestety ustawiam się na światłach na lewym bo np widzę, że na prawym stoi tir, bus, czy kilka samochód, które będą skręcać w prawo- po co mam czekac? A że mam mały silnik i moje auto to nie demon prędkości jeśli chodzi o start to wiem co czują ci za mną.

Ale patrzę w lusterka, inni niestety nie.

PS I nie czepiam się tu kobiet, choć otagowałem #
@Traviu: jestem zdania, że ludzie powinni zdawać prawko przy pomocy jakichś głębszych psychotestów. Świat byłby pieknym miejscem gdyby na drogach nie było takich Grażyn, które za prędkość światła uważają 80km/h poza terenem zabudowanym. Nie rozumiem też ludzi (tez tych młodych) którzy nie wyruszą w trasę >200km "bo się boją". Czego, kurna, Baby Jagi? No i myślę, że ludzie w podeszłym wieku (oczywiście nie wszyscy, tylko ci, którzy już nie ogarniają) nie
@MarioMAX: Wolno jeśli inne pojazdy uniemożliwiają Ci wyprzedzenie lewą stroną. To jest przepis właśnie na takie sytuacje, gdy inni kierowcy nie stosują się do zasad ruchu drogowego.