Wpis z mikrobloga

  • 451
Mamy rok 2016 a ludzie dalej jak pelikany lykaja trailery od #ea Tyle razy was #!$%@? w dupe, serwowano gre niedokonczona, zbugowana, pocieta i opakowana w dlc ale gdzie tam, nowy trailer do #battlefield i znowu wszystkim #!$%@?.
ohh jakie fajne ohh jakie zajebiste
... error disconnected from server...

Nie twierdze ze gra bedzie #!$%@? ale wezcie poki co reke z #beniz i poczekajcie az bedziecie mieli okazje zagrac bo ea pewnie robi zarzutke wysokiej jakosci.
#gry #oswiadczenie
  • 29
@Zorak: Hm. Najaralem sie na bf4, grałem w alfę, potem całe poltora roku w betę ( ͡° ͜ʖ ͡°) aż w końcu polatali grę i sie super gra. Trailery zawsze wyglądają lepiej. Teraz bfa przejęło inne studio - które zrobiło masę poprawek do bf4 sprawiając ze jest teraz masa aktywnych graczy. Pewnie znowu zrobię preorder, gra wyjdzie z bety po roku ( ͡° ͜ʖ ͡
@isamaul: gralem w 42 b.duzo (w klanie, clanbase, lanparty itp). 2 ka sporo ale juz solo i ostatnia czesc to bf3. nie widzialem duze roznicy miedzy 3 a 4 a recenzje i bugi 4ki mnie odstraszyly.
Niby gra sie ok ale gra gdzies stracila tego ducha. Skala walki jest jakby mniejsza, malo sprzetu no i np brak okretow czy artylerii.
@Zorak: są przecież łódki, dorobili tryb w którym masz wysadzić statek wroga, bugow tak od roku nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) duch ma, wszystko jest Ok odad wypuścili hardline, sporo graczy wróciło do bf4 - utworzyli środowisko testowe na którym gracze zgłaszali swoje uwagi do gry - dla community nocna mapę wypuścili i jeszcze jedna za friko. Uwierz mi mega lepsze od trójki. Ale kupować teraz
@isamaul: ze lodki sa to wiem ale nie wiem czy grales w bf42 bo tam byly okrety. po 3-4 osoby obsadzaly taki okret mogles nim plywac po mapie i np z wszystkich dzial robic ostrzal wybrzeza. wsparcie z powietrza b17 naprawde czyscilo teren i jest bez porownania z skala zniszczenia helikopterow czy mysliwcow w bf 3 / 4. IMO w starych bfach pojazdy mialy wieksza role co bylo + bo to
@Zorak: W 42 nie grałem
Łódka mniej więcej taka, którą opisujesz (jest jeszcze jeden typ łódki z bronią, ale ma tylko małe działko)
https://www.youtube.com/watch?v=yLmyUuO78qU
Możesz mieć różną konfiguracji broni w zalezności o tego co odblokujesz
http://prntscr.com/b1aav6

Przeróżne typy pojazdów, które mają konfigurowalne bronie
http://prntscr.com/b1aayl
Do tego quady, samochody z działkiem (nie wiem jak je nazwać).

Do tego masz też kanonierkę (coś w stylu ac130), możesz bombowcem zrzucić bomby(i jeden typ myśliwca
@Zorak: W BF42 byl nawet okret podwodny :D
Te okrety to faktycznie bylo cos niesamowitego, nawet lotniskowcem mozna bylo plywac, nie to co teraz.
Niemniej w BF4 gra sie naprawde bardzo przyjemnie, nie ma aktualnie zadnych bugow, jest duzo ludzi, polecam.
@Zorak:
generalnie się zgadzam, ale jedną rzecz trzeba EA oddać w tej chwili

zaorało call of duty przed premierą. Pod trailerami coda tylko bluzgi, beka z kosmosu itp, a pod trailerami bfa zachwyt nad pierwszą wojną czyli to na co kupa ludzi czekała.

generalnie byłem fanem coda(do black ops1 bo to chyba ostatnia sensowna część) a battlefielda nie lubilem ze względu na pojazdy i duże skale bitew, ale betę BF1 na