Wpis z mikrobloga

@MiszczJoda: Powiem tak, wchodzę, patrzę dystans i czas i myślę no chyba sobie ktoś jaja robi kumpel dzisiaj miał 5km poniżej 20 minut. Dopiero potem sprawdzam nik, i zmieniam podejście o 180 ;).
Nowa łyżwa jak widać się sprawdza. Trenuj cumplu dalej i walcz o kolejne czasy. Przede wszystkim pokazuj, że warto, i że praktycznie nie ma wymówek od uprawiania jakiegoś sportu.
Sorry Mireczki, że odpisuję dopiero teraz ale wczoraj odpoczywałem :D

@tehSpirit: Niestety w czasie biegu najbardziej oberwało się właśnie tej krótszej nodze :D

@karolzzr: Ludzie bardziej z ciekawością spoglądają i tak pozytywnie raczej. Dzieci pytają rodziców "dlaczego ten pan nie ma nogi" itd. :D Protezy do chodzenia poza jazdą na rowerze jeszcze za bardzo nie pokazywałem (no może rok temu w lato) ale ta do biegania to działa jak magnes
@matiq2341: Miło, że był jakiś Mireczek na trasie :D

@mocno_sredni: Wszystko zależy od dopasowania leja, od dołu do kolana nie czułem przebiegniętego dystansu, niestety kolanu się oberwało. Lej był przystosowany do chodzenia i tam się sprawdzał, a nie testowałem go wcześniej w biegu na dłuższy dystans niż 1.5 km więc nie wiedziałem, że aż tak się kolanu dostanie. Teraz odpoczywam i mam nadzieję, że kolano będzie jak nowe :D

@
@RedDeadSalvation: nie ma się czym chwalić. ;) Trenuj! Taki to sekret. :)

@system_shock: A po jakim czasie można te 10 km wyciągnąć? bo chciałbym wiedzieć kiedy zacząć się martwić czy coś z moim zdrowiem jest nie tak bo wagę mam normalną to zdychać nie powinienem po tak marnej trasie, chyba że wy to biegacie na idealnie równej powierzchni bo ja w pierwszą stronę to pod górkę ciągle biegam z 1,3