Wpis z mikrobloga

@RedDeadSalvation: nie ma się czym chwalić. ;) Trenuj! Taki to sekret. :)


@system_shock: A po jakim czasie można te 10 km wyciągnąć? bo chciałbym wiedzieć kiedy zacząć się martwić czy coś z moim zdrowiem jest nie tak bo wagę mam normalną to zdychać nie powinienem po tak marnej trasie, chyba że wy to biegacie na idealnie równej powierzchni bo ja w pierwszą stronę to pod górkę ciągle biegam z 1,3
@RedDeadSalvation: nie chcę cię wprowadzić w błąd, sam nie biegam dłuższych dystansów, bardziej hm urozmaicam bieganie o różne elementy (patrz avatar ;) ). Warto generalnie się przebadać przed rozpoczęciem treningów i robić to potem co jakiś czas, słuchać własnego organizmu. Jeśli nie jesteś pewny czy sobie sam dasz radę, zainwestuj w pomoc trenera. Trening treningiem, ale przede wszystkim dbaj o dietę i wysypiaj się. O rozciąganiu i rozgrzewce nie wspominam. :)
@MiszczJoda: o taki wypok nic nie robiłem :) BTW w tym roku też przekazałem 1% podatku i wpisałem jako cel szczegółowy "Twoje_nazwisko, 3568" czy będzie upgrade nogi ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy kasa idzie na jakąś dodatkową rehabilitację czy może na konto fundacji? Dzięki za info, bo jestem ciekawy, a za każdym razem jak widzę Twoje wpisy to mam łezkę w oku (oprócz akcji jak byłeś u