Wpis z mikrobloga

@chaos_n: a co tak naprawdę powinno być, szyby i lusterka elektryczne, klima no i jakieś radyjko więcej do życia nie jest potrzebne. chyba że chce się szpanowac podgrzewanymi fotelami przod/tyl, elektrycznym ustawianiem siedzen, 4 strefowa klima z chlodzonym schowkiem i innymi zbednymi duperelami które tylko podnoszą cenę auta ba wiecej elementow które mogą paść
  • Odpowiedz
@Grovve: może i są fajne, jeżdżę z 6 lat mam już drugie auto i jakoś nie przeszkadza mi brak takiego udogodnienia :) ogólnie gadżety są fajne bo tu sobie klikniesz i zasłonka na tylnej szybie się opuszcza itd
  • Odpowiedz
@BartekLbn91: też tak mówiłem, znajomi też tak mówili, teraz sobie nie wyobrażam manulanej klimy i braku podgrzewanej dupy w zimie. Jeszcze jak są dobre głośniki wsadzone to już wgl bajka. Są tacy co dla nich to TYLKO auto, a są świry co dla nich to AŻ auto.
@yoda90: czekamy na lepsze fotki, zwłaszcza wnętrza. Będzie mpak z zewnątrz?
  • Odpowiedz
@yoda90: 29k za to? o.0 przecież to bmw już takie ładne nie jest i na pewno nie warte tyle... nie lepiej było kopić bmw serii 1? 100 razy świeższy wygląd i ładniejsze i na pewno młodsze i bardziej zadbane za tą kasę ...
  • Odpowiedz